Benden hoşlanıyor mu?

Ben kendi sınıfımdan bir cocuktan hoslanıyodum.arada sırada bana bakardı ama abartılacak bisey degildi,biz aynı dersaneye gidiyoruz ama seanslarımız farklı herneyse dersanede sınav olmustuk okula getirdim hocaya bisey sormak icin sorduktan sonra o geldi yanıma beraber oturduk bütün soruları çözdük hatalarımı gösterdi destek verdi sonra kollarımız hep temas içersindeydi bende ilk temasımız oldugu iciin cok heycanlandım koridorda arkadaslarıma heycanla anlatırken birden onu gördüm hepsini duymus gülümsüyodu azıcık o andan sonra hep gizli gizli bakmaya basladı kollarının arasından beni bir saniye olsun görmek icin bakıyodu bazen etrafı kalabalık cok gürültülü oldugu halde ben sıra arkadasımla konusurken bana baktıgını hissettim baktıgımda bana dalmıstı 3 kere ben koridorda arkadaslarımla konusurken onun bana saklanıp baktıgını gördüm uzun uzun bakıyo bazen bazense sadece gizli bakıslar erkeklerle konustugumda beni dinlemeye calısıyo bir arkadasımın annesi gelmisti sınıfa arkadasımla yakın oldugumuz icin kolumu onun omzuna attım oda kıskanc bir bakıs attı ya da ben öyle hissettim ama o gidene kadar gözlerini üzerimden cekmemis. arkadasım cok dikkatli hep etrafımda bana baktıgını söyledi bazen arkamdan gülümsedigini. bazen ben arkadaslarımla konusmak icin sınıfmın kapısında duruyorum konusurken bir anda geliyor kapıyı kapatmak icin. ben hediye aldıgımda dikkatle beni ve hediyeyi süzüyo. arkadasıma su beni seviyomus cok yakısıklı ya dedigimde biraz bozardığını görüyorum.bi kere arkadasıma parfüm hediye etmistim cok merak etmisti ne hediye oldugunu göstermedim en son gelisinde kapığı tuttum koklatmak iicin oda tuttu ellerimiz üst üsteydi ''Uyş'' dedi normalde hic öyle bir kelime kullandıgını duymadım ? benle ilgili cok nadiren neden yapmadın gitmiyosun gibi soru soruyo ama benle konusamktan cok bakmayı tercih ediyo ya ben beni sevdigini düsünüyorum ama onun beni sevmesini istedigim icindir belkide ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 25 yaşında dershnaeye mi gidiyosun kız :D

0|1
    0|0
    • Hayır ya yas sınırı oldugu icin öyle yaptim :D

• O zaman takıl kafana göre hayatın zevkini çıkar ama o yolda çok ız harcandı abisi

• ben o kadar kaptırmadığım icin sorun yok :))

Erkekler Ne Diyor 3

• 2014 ün en iyi filmi seçilir bu ben sana söyliyim. neyse senin konuna gelince eğer anlattıkların doğruysa benden sana tavsiye git ve onun dudaklarına yapış çünkü bence oda bunu herşeyden çok istiyo.

0|0
    0|0
    • oha gercektenmi o.o

• dogrulugundan süphen olmasın gercekten bu cevap bir nebze olsun rahatlattı :)). bide nadirende olsa küçüklükten beri arkadası olan bir kız var onla beni kıskandırmaya calısıyo gıcık -_-. en iyi film seçilirse ben hemen basliyim o zaman calismalara :D

• hadi kolay gelsin o zaman sana:))

• diyelim seni seviyor. sen nasıl bir tepki verirsin peki ?

0|0
    0|0
    • bilmem hic düsünmedim sakamı filan derdim heralde :dd

• hhhaha bu aslında haklısın demek ti galiba :D

• :Dd

• senden çekiniyor ve nasıl davranacağını bilmiyordur

bir konuşma ortamı oluşturabilirsin

0|0
    0|0
    • keske yapabilsem tek konustugum dersane bugun saat kactaydı sınava saat kacta girdin bunun gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• ürkek bir tip gibi. o yüzden sana acilmasi ya cok uzun sürer ya da hic acilmaz. ilk adimi sen yap. illa cikma teklifi olmak zorunda degil. normal bir muhabbet arasinda. seninle iyi anlasabilcegimi düsünüyorum ya da aslinda daha cok vakit gecirmek isterim seninle ne dersin tarzi bisey olabilr. ya da hic böyle seylere girmeyip su filme iki bilet almisdim arkadasim gelmekden vazgecti, bende düsündüm düsündüm aslinda senilne sinemaya gitmek eglenceli olur dedim kendi kendime istersen benimle sinemaya geleblirsin. cok sey var aslinda insan düsününce. illa hemen beni seviyormusun benimle cikarmisinmi olmak zorunda

0|0
    0|0
    • hayır ya ben onu kastetmedim öyle seyler olmalı zaten ilk önce herseyin sırası var ama bende utangacım biraz konusamam hayatta *-*

• kolun koluna degmisya, oturup soru cözmüssünüzya, cocuk arkadaslarina onun hakkinda anlatirken seni duymusya? bence bu saatten sonra yakinlik kurmak en basit is. baz seyleri halletmissiniz zaten karsilikli.

• bazı zamanlar koridorda çarpmış gibi yapıyorum etrafta gecerken sırtına kolumu sürterek geciyorum filan ama hep koridorda bunlar hic koridora cıktıgı yok ki :dd. bazen ben kapının arkasında oluyorum o önünde sonra karsılıyoruz ben sağ ayağımı atıyorum oda öyle solu atıyorum öyle oda bir türlü gecememistik öyle anları cok seviyorum :=)))

• bnce ikiniz konuşun yoksa anlayamazsn

0|0
    0|0
    • sorunda orda zaten :((

• of ya bugun cok güzeldii ben dersaneyye gidiyodum oda cıkıyodu sonra kulaklıgımda romantik bir sarki caliyodu ben onu gördüm o beni gördü gülümsedi bende ona gülümsedim o an dursaydık keske öyle hic bitmeseydii :))))

• ayyy ne güzell canım :D

Yükleniyor...