Güvendiğiniz, her sırrınızı paylaştığınız oda arkadaşınız...

arkanızdan iş çevirdi sizin düşman olduğunuz kızın birine herşeyinizi anlattı her sırrınızı bundan nasıl ıntıkam alırdınız napardınız ? ve hala aynı odayı paylaşmak zorundasınız

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Karşına alırsın , konuşursun . Sana şunu söyledim filandan yine bana geri geldi. Bundan sonra bu odada 3 kişi yaşayacağız , biri sen biri ben biri de yaptıklarının utanç kısmı . Ben sana sırrımı vermekten utanç duymuyorum ama sen sırrımı başkasına vermekle utancı bu odaya kendin getirdin .

Bu yüzden ben burada 3 kişi yaşamaktan rahatsız olmuyorum ama sen bu 3 kişilik yaşamı kaldırdığın sürece bu odada kalabilirsin veya başka bir odaya geçerek beni kendimle ve emanet utancınla yanlız bırakabilirsin , de ...

Konuya bir daha girme , polemik de açtırma

Önce basmayacak kafası ama bastıkça da küçülecek ve sonunda gidecektir .

1|0
    0|0
    • anladım bı konuda daha yardıma ıhtıyacım var mesaj olarak size anlatsam olurmu yorumunuzu begendm

Erkekler Ne Diyor 10

• Epilator üne acı biber sürerim g.tünü buz dolabına sokmadan uyuyamaz 3 hafta

3|0
    0|0
  • Herkesin içinde küçük düşür. Nefis oluyor.

0|0
    0|0
  • Odadan attır. kafa göz dal saçını başını yol :D

0|0
    0|0
  • ben anlatmakla aptallık etmişim hakettim derim

0|0
    0|0
    • nerden bıleblrdınki

• bilemeyeceğim için sır diyebileceğim şeyleri kimseye anlatmıyorum ve önüne geçebiliyorum

• Kızlarda bu nasıl işler bilmiyorum ama kan çıkardı.

0|0
    0|0
  • Allah doğru yola hidayet eylesin derim

Peygamber Efendimizin bir sözü var Bugün dost olduklarınız yarın düşman olacağınızı unutmayın der

0|0
    0|0
  • allahından bulsun derdim napim ve herşeyimi herkeze anlatmam içime atarım

0|0
    0|0
  • Valla senin yerinde olsam çok sakin olamazdım sanırım. Nasılsa evde kimse yok, ona böyle şeyler yapmanın hoş olmadığını uygun dille anlatırım. Ama tabi böyle türler çirkef olur. Birde dayak yeme

0|0
    0|0
    • :D

• . Nasılsa evde kimse yok, derknee:D

• İkinizden başka kimse yok diyorum. Bence içinde kalmasın sonra piman olursun...

• kimseye güvenme sırrını söyleme dostuna o da söyler dostuna

0|0
    0|0
  • odada benden başka salak yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç bir şey söyleme diyeceğim ama yaptığını anlamaz. Allah'a havale etmekle olmuyor bana göre yapan kişi Allah'tan korksaydı zaten gidip böyle bir pisliğe bulaşmazdı bence. Çek kenara konuş bir güzel tatlı tatlı konuş ama sakın çirkefleşme ki vicdanı rahat etsin. Yaptığından pişman olacaktır. Ama sakın unutma o pişman olana dek sonuna kadar sakın çirkefleşme yoksa olaylar daha da kötüye sarar. Sen bunu yap ve gör bakalım neler olacak. Ayrıca durup dururken söylediğini düşünmek istemiyorum?

0|0
    0|0
    • diğeri ona daha yakınmıs anla işte

• yüzüne dahi bakma , laf söylemeye değmez çünkü

0|0
    0|0
  • valla ben çok kinci bir insanımdır benim canımı yakan insanın çok pis canını yakarım. benim başıma gelseydi böyle bir durum aynı odadayız demi bu durumda intikam almak okadar kolayki ilk önce çayına kahvesine suyuna artık ne içiyosa orsp uyku ilacı atardım. mal uyurdu zaten sonra bir erkek tutar tecavüz ettirirdim. ben kendi içimde rahatlamış olurdum buda bana yeterdi zaten sen kmsn benim düşmanıma herşeyimi anlatırsın orsp! günün birinde evlendiğinde huzursuz günler geçirirdi diye düşünüyorum kocasıyla falan oh olsun geber kltk ! az bile yaptm

0|0
    0|0
  • Allah'a havale et. Sen de kötülük yaparak onların seviyesine mi ineceksin ne farkın kalacak onlardan

0|0
    0|0
  • yoksayarım o yokmuş gibi. kavga etsen bişey değişmez haklıyken haksız olma o yok gibi davran bişey derse duymamazlıktan gel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...