Spor bölümündeki moderatörlerin tarafsız olduklarına inanıyor musunuz?

ben şahsen hiç inanmıyorum bazı modlar acaip fanatikler ve spor bölümünde haksızlık yapıyorlar

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• zamanında hem moderatörlük hem de süper moderatörlük yapmış biri olarak bir türlü anlaşılmayan ve benim de o zamanlar anlatamadığım bir konu vardı hala da var görüyorum ki. Birincisi bölüme özel mod yok her mod hem bölümden sorumlu. İkincisi ise bir sorunun orada kalıp kalmayacağına karar verenler adminler yani site yöneticileridir. Modlar soruyu kaldırsalar bile soru veya cevap ilk önce onların önüne gelir, ondan sonra ise karar doğruysa kaldırılır değilse iade edilir. Onun haricinde eğer bir soru veya cevap duruyorsa sen şikayet ettiğin halde, demek ki o soruda yöneticilere göre bir hata yoktur. Burada ve bu konuyla ilgili suçlaman gereken tek birim site yöneticileridir, moderatörler değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu bölüme özel olarak mod yok. haa şuanki modların çoğunu tanımam zaten 5 lewelde mod olanlar var artık su çıktı bu işin.

0|0
    0|0
  • bölümlere mi ayırmışlar moderatörleri soruya bak :D

0|0
    0|0
  • bazen gerçektende çok taraflı oluyorlar provekatif paylaşımlar bile kaldırmıyorlar zaman zaman

0|1
    0|0
  • yooo tarafsız dillerki hepsi bir takımı tutuyor ama haksızlık etmezler bence sen bir sinirin oldugu icin söylüyorsun bunu.

0|0
    0|0
    • bu arada fanatik olabilirler genellikle yorumlarında belli ediyorlar ama saygısızlık filen yapmıyorlar haksızlık herkes yapıyor bir tek modlar dil.

• spor bölümü degil

genel olarak ayrımcılık var

0|1
    0|0
  • bu ülkede kimse tarafsız değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor bölümüne bakan moderatör diye bir ayrım yok..Bütün süpermoderatör / moderatörler siteyi tarayıp kural ihlali olan her paylaşımı kaldırmakla yükümlü..

Belki arada 1-2 tanesi fazlaca heyecanlanıp silmiş olabilir ama kaldırılan paylaşımlar zaten yönetimin onayından da geçeceği için silinmesine gerek görülmezse tekrar yerine konur..

Yönetimin onayından geçerek kaldırılan paylaşımlar muhakkak ki bir kural ihlali içeriyordur..

0|0
    0|3
  • Spor bölümünde mod yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...