Ya bu saçmalığa neden hep beraber katılıyoruz ?

benim şu an için hayatımda biri yok. 14 Şubat diye bir günü sevgililer günü yapmışlar ve o gün insan sevgilisiyle olacak. olmayanlarında içi içini yiyecek. neden tek bir gün sevgililer günü onu anlayamıyorum. sonuçta insan sevdiği birinin kendinden uzak olmasını bir gün değil bir bi dakika bile olsun istemez. haksızmıyım ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen bugünü saçma bulduğundan emin misin önce onu bir netleştir derim. Mesela benim için hiçbir anlamı yok. Sadece bugünü değil özelleştirilmiş her günü gereksiz buluyorum. Fakat sen epey takmışsın kafana

0|0
    0|0
    • hayır ben şu an 14 şubatta olduğumuz için bu durumdan bahsediyorum. diğer günlerde benim için aynı.

• babalar günü, anneler günü , avratlar günü , öğretmenler günü , yılbaşı hepsi aynı

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgililer günü aynı yılbaşı anneler babalar günü gibi para tuzağından ve insanların mecburiyetten katlandıkları şeylerden yalnızca biri

0|0
    0|0
    • yani. toplum olarak bu duruma mecbur bırakılıyoruz. şimdi sevgilisi olan biri kutlamayayım derse. karşı taraf hemen biletini keser. çok tuhaf :)

• Sevgiler 1 güne sığdırılamaz ki para tuzağı başka bir şey değil herkesle aynı günde kutlanıyor önemli olan her zaman kıymet bilmektir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi birde şöyle düşün.Sevgilin var ve monoton ilerleyen bir ilişki...

Bugün onlara ilaç gibi geliyor emin ol.

Geniş düşün.

0|0
    1|0
  • kapitalizm'in oyunları onlar takma okadar kafaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...