Hamilelik belirtileri nelerdir?nasıl anlaşılır...

Selam arkadaşlar cumanız mübarek olsun aynı zamanda sevgililer gününüz kutlu olsun...Benim sorum şöyle; Adetim 3 gün gecikti düzenlidir hastalığım geçen ay ilk önce kahve telvesi gibi bir yoğun akıntım oldu ertesi gün pembe kan şeklinde hafif hafif kanamam oluştu yaklaşık 5 gün sürdü en son adet oldum o da 3 gün sürdü sonra kesildi ...Eşim iş değiştirdiği için sigortam daha açılmadı ay sonu açılacak..Test yapmakta istemiyorum biraz daha bekleyecem..Özellikle hamile olan bayanlar veya bilgisi olanların yazmalarını arzu ediyorum belirtiler nelerdir tahmini 4 haftalık gebeysem belirti nedir?

Güncellemeler:
Bir kaç gün önce kasıklarımda batma ve gögsumde karıncalanma oldu ayrıca gogus ucumun rengı degişti?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• mide bulantısı kusma adette geçikme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Pardon anlamadigim neden test yapmak istemiyorsunuz? Eger hamileyseniz eninde sonunda ogreneceksiniz. Erkenden ogrenmenizde fayda var ki bu surecte hayat duzeninizi ona gore ayarlarsiniz. Lutfen kendinize bu iyiligi yapin ve bir test alin ezcaneden veya marketten.

0|0
    0|0
    • aldım bugün kardeş bişey çıkmadı ve ben hala hasta olamadım aldıgım ezcanede ki bayan en az 5 gün bekleyin dedi kanda bile çıkmaz.(

• Beklenen adetin gecikmesi

Memelerde dolgunluk, hassasiyet, meme ucunda koyulaşma, meme başında karıncalanma hissi

Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet

Bulantı ve bazen kusma

Yorgunluk, uykuya eğilim, başdönmesi

Sık idrara çıkma

Vajina salgılarının artması

Bel ağrısı, kasıklarda ağrı

0|0
    0|0
    • ayy bunların bazılar bende var ozellıkle adet gecıkmesı ve meme ucunda koyulasma

• Rica ederim :)

• sahte gebelikte de aynı belirtiler olur. en iyi sonucu kan tahlilleri verir

Yükleniyor...