Sevgililer gününde yalnız olmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün herkes sevgilisiyleyken sizin yalnız olmanız ne hissettiriyor? Bugün sizce önemli mi? Yoksa her zamanki bir gün mü?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• her zamanki gibi bir gün. ne demiş şair

yalan dünya işte senden aha geldim gidiyorum...

kalanlara selam benden aha geldim gidiyorum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sevgilier günü artık sevgililerin kavga günü haline geldi ,vay niye hediye almadın, vay bu gün özel sen niye böylesin, vay geçen yıl arkadaşımın sevgilisi şöyle sürpriz yapmış, falan falan

0|0
    0|0
  • Herzamanki gibi bir gün normalde ama kafam şişti günlerdir bu 14 Şubat muhabbetine -_-

1|0
    0|0
  • Diğer günlerden farklı olmasının sebebi kişinin verdiği değer.Ben değer vermediğim için aynı devam fark yok.

0|0
    0|0
  • herzamna ki günlern pek farklı değil aslında ama herkezde bir tür saplantı haline geldiği için değişilk şeyle aramsından dolayı önemsiyorlar. neden sevgililer günündemi hediye alınır iltifat edilir beraber olunur vakit geçirilir bunları zaten normal zamandada yapılıyor saçma bence :=)

0|0
    0|0
  • Sanki dün ya odan önceki gün hayatımda biri mi vardı ki normal bir gün :D

hem biz yalnız değiliz onların sevgilisi var :D

0|0
    0|0
  • Baskı dolu bir gün haklısın , etrafta gördüğümüz şeyler mutsuzluk yaratabiliyor ama yalnızlık insanın kendini onarması için yenilenmesi için çok gerekli birşeydir..

0|0
    0|0
  • Bugün benim için hiç özel değil yalnızlık hep yalnızlık :/

0|0
    0|0
  • şuan şoktayım hiçbişey düşünemiyorum :)

0|0
    0|0
  • sevgılı gereksız hemde bıde bencılse bugun terkettım

0|0
    0|0
  • Her zamanki gibi

0|0
    0|0
  • yanlızlık iyidir

0|0
    0|0
  • Yapmacik asklar onlar sonuc ne tahmin edebiliyorsunuzdur zaten biri itter oburu gider yanlizim ama hicte umrumda degil daha onemli isler var !

0|0
    0|0
  • 19 yıldır sevgililer gününe yalnız giriyorum normal herzamanki gibi yaktım sigaramı açtım müziğimi taktım kulaklığı takılıyorum öyle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilisi olana hergün sevgililer günü..yani insan birine deger veriyosa 14 Subat olsa ne olur olmasa ne olur.sadece ilgimi alakami ogünmü göstercem yani...sacmalik...bana göre ticaret yapanlarn isine gelen bir günden baska birsey değil...

0|0
    0|0
  • valla kendi tercihim yalnız olmak vew herzaman ki gibi sıradan

0|1
    1|0
  • aman banane :) ailem yanimda olsun yeter. <3

0|0
    0|0
  • bugün normal bir gün ama dün ameliyat oldum ve sevgilimi sadece annem bildiği için yanıma gelemiyo bugün herşyden çok onun yanımda olmasını isterdim :(:(

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun.

• teşekkürkr ederim inş.

Yükleniyor...