Biz sizi arıycaz dediklerinde...

İşe başvurunlar bilir... Bende yakın zamanda bir ton yere başvurdum ama hep aynı cevapla karsılastım. Ama inanın artık küfür etmeye başlıyorum. Sizce bu kul hakkı değil mi? Lan ara en azından kriterlerimize uymuyon de. Niye böyle umut tacirligi yapıyosn ki?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• 1 aydır iş görüşmelerinden bunalmış haldeyim, size katılıyorum. Gerçi ben görüşmeyi daha çok olumlu ya da olumsuz olarak noktalamak istediğimi belirtiyorum, ona göre olumsuzsa hiç geri dönüş beklemiyorum. Gerçi olumlu olanları da ben reddettim şartlardan dolayı. Ne olacak bilmiyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen yaa boşuna yol parasi da cabasi yani :D bende gicik oluyorum arariz demelerine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biz sizi ariyacagiz demek aslinda bize uygun degilsiniz sözünün kibarcasi bu sözü söyleyen is yerinden geri dönüs olmaz ..

0|0
    0|0
  • ne kul hakkı ne saçmalıyosun?adam almazsa almaz işe bukadar basit.

0|0
    0|0
    • Eğer iş ilanı koyuyorsan oraya gelen insanlara saygı duyacaksın aga. Ben o kadar zahmet edip oraya kadar gidiyorsam benim işe ihtiyacım oldugundan ona işçi coksa bana da iş cok. Ama arıycaz dediklerinde arayıp kriterlerimize uymuyorsn diyebilirler. Saglık olsn der yoluma bakarım.

• Sktr gitmi desin illa pampa

0|0
    0|0
  • umut fakirin ekmeği.. işçilik diye bişey yok artık paralı kölelik dönemi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...