Bu tarihte aldatılan var mı?

2007 yılı lise 1 e gidiyorum okulun en güzel kızıyla beraberim belki de. Lise 3 e gidiyodu kendisi o zaman. Hediyeler planlar hazır, okula gelinmicek Sapanca ya gidicektik güya hanımefendiyle. Tak o günün sabahı ses soluk kesildi kapattı telefonu yaklaşık bu saatlerde. Bizim bir arkadaş görmüş bunu bir arabaya biniyomuş bindiği kişide bizim okulun askere giden ingilizce hocası. Daha önceden bunlar bişeyler yaşamış daha sonra ayrılmışlar askere gitmiş adam falan. Sevgililer gününden 2 gün öncesinde bir haller vardı zaten telefonunu saklıyodu yabancı bir numara falan arıyodu bunu ben sevgililer günü bozulmasın diye ses çıkarmıyodum. Adam buna süpriz yapmış askerden izin almış gelmiş evinin önünde beklemiş bunu. Şimdi aldatılıyomuyum yoksa l*vuk zorlamı kaçırdı falan düşünüyorum. Neyse düştük biz bunların peşine yanımda en yakın arkadaşımla. Arabamızda vardı ogün için almıştık. Bu adamın arabasını gördük cadde üzerinde bir cafenin önünde salaklar uzaklaşmamış Kadıköyden :) Kahvaltı yapıyolar gördüm ben bunları yanlarına gidiyorum arkadaş tuttu kolumdan oğlum bırak adam asker başımız belaya giricek manyakmısın dedi. Ulan dedim bende gavat gibi bir tip mi var dedim hadi lan s*çalım şunu ağzına dedi :) Girdik içeri kız çığlık attı adamın kafasını masaya bir vurdum gözleri döndü şerefsizin başladı yerde sayıklamaya kendinden geçmiş ama askerim ben askerim ben burada ne işin var lan dedim suratından kan gelene kadar. Neyse tuttum kızı kolundan bindirdim arabaya arkadaşında sevgilisini aldık plandan caymadık Sapancaya gittik göl kenarındayız arkadaşlar ayrı biyerde biz ayrı. Onlar sarılmış birbirlerine ben buna bir tokat atıyorum bir sarılıyorum öpüyorum sonra bidaha bağırıyorum ağlıyo sarılıyorum pskolojisini bozdum iyice salağın :) ertesi günü finished.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Her ne kadar mantık hataları olsa da fena değil...

Lise 1 giden bir insanın kendinden büyük bir kızla çıkması,o yaşta sapancada tatil,yetmemiş gibi kendinden büyük birini döveceksin adam hiçbir şey yapmayacak.Bu da yetmemiş gibi kızı geri alacaksın bir öpeceksin bir döveceksin.

Dizi senaristi falan olabilirsin bence.

0|1
    0|1
    • Haha hayatımdan film olur diyosun yani saol :) Dışarıda hayat var yaşarsan. Beyinsiz asosyallere imkansız gibi gelebilir. Şimdi kafatasındakine yoğunlaşıyosun ve beni dinliyosun. Bu olayı uydurmaca-kurmaca yazdığımı düşün inandırıcı olmasını isterim dimi. 17-20 yaş arasındaydımda diyebilirdim okul değilde ünide diyebilirdim Sapanca değilde Moda da diyebilirdim dimi?. Hayatı istersen hızlı yaşayabilirsin çok şükür benim hep öyle oldu. Oturduğun yerden yaşayamıyosun bazı şeyleri. Kıskançlğı bırak

• Ben de hayatı yaşıyorum asosyal de değilim ama seninkisi abartı bence.

• Sana burada hayat hikayemi anlatmama gerek var mı?

• İyi yapmışsın :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...