Her olaya bir gün ayrılmak zorunda mı?

Sevgilliler günü, anneler günü, dünya kadınlar günü ...Sonuçta 365 gün var en fazla. kendimize ayırabileceğimiz gün kalmıyor yahu?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevgililer günü unisex hediyeleşme..Anneler gününün karşılığında babalar günü var..

Sadece kadınlar günü size ait değil..Onu da çok görmeyin artık..:)

Şaka bir yana; hediyeleşmek güzeldir..Ama;

Kadına, anneye, babaya, sevgiliye yılın her günü değer verilirse böyle özel günlere gerek kalmaz..

364 gün döv, söv, hakaret et sonra 1 gün için aniden melek ol..Bana hiç samimi gelmiyor..

Ama şu da var ki bu coğrafyanın bütün bir yıl çalışan, karşılık beklemeden fedakarlık yapan, saçını eşi, sevgilisi için süpürge edip yine de kendini beğendiremeyen kadınlarının en azından 1 gün olsun hatırlanmaya şiddetle ihtiyaçları var..Bu ülkede belki de en azından bir gün kavgasız dövüşsüz geçiyor..

Keşke birbirimizi hatırlayabildiğimiz böyle özel günler daha da çoğalsa da tartışma şiddet bitse huzur gelse..

Evli, nişanlı herkesin Sevgililer günü kutlu olsun..

0|1
    0|1
    • ne yani bugün kadın dövülmüyor mu?akşam haberlere bakmak lazım. dövülen öldürülen kadın yok mu bakalım?

• :) ayran da yap şöyle köpüklü..

• yok hoşaf vardı yanında. hiç gitmedi yaa.

Kızlar Ne Diyor 2

• aslında böyle kalıplaştırıldığı için saçma geliyordur

yoksa 365 günde bir sevgiline bir annene hediye almayı

içinden gelerekte yaparsın, ama belli bir günlere sıkıştırıldığı için

o mecburiyetlik hissi sıkıyor insanı. ^,^

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum şu özel günlerden ya,yok babalar günü yok anneler günü yok sevgililer günü...pöffff

0|1
    0|0
    • sorma yahu. en güzeli doğumgünü 14 Şubat olan biriyle 14 şubatta evlenip 14 Şubat ta çocuk sahibi olmak. 4-5 tanesini aynı güne denk getireceksin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunlarin hepsi para tuzagi ya :))

Simdi insanlar annesini sadece anneler günümü hatirliyor ya da babalarini

Sevgililerini ya da eslerini sadece sevgililer gunumu daha cok seviyor..

Tamamiyle ticari kaygilar güdülerek üzerine düsülen günler bu günler.

0|1
    0|0
  • Kahrolsun El Kaide

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • neyseki şu an için 14 Şubat benim

0|1
    0|0
Yükleniyor...