Bugün 14 subat Sevgililer Günü :) Hadi Dökülün Bakalım Ks Üyeleri ?

Bugün 14 subat Sevgililer Günü :) Hadi Dökülün Bakalım Ks Üyeleri ?

İçinizi bir dökün :)))

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet güzel yüzlü sevgilim seninle ayrılalı neredeyse tam 4 ay oldu.Sana olan kinim nefretim'i her zaman ki gibi bana bir gülümsemenle yerle bir ettin.Anladım ki seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmememişim.

Geçen sene bu zaman şu saatler gibi bana hayatımda aldığım en anlamlı en sevindirik hediyeyi takdim etmiştin.Ne ben sana ne de anılarımıza ihanet ettim.Özledim ama sen gel diyemem.Giden sendin çünkü sen beni özlemezsen benim bir çabamın anlamı olmadı olmayacaktır.

Sana aşık 2 sene 3 ay 1 gün 1.5 saat olmuş tam ilk günki gibi olmasada ilk günden daha fazla seviyorum.Selam olsun sana.

Resim: link

Dinlemelik: link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 6

• Siradan birgün sabah ise geldim aksama kadar calisiyorum aksam oluncada gidip sobanin arkasinda uyuklaya uyuklaya yatagima giricegim.:))

El alem deli gibi hediye baksin özel bir gece yasasin umrumda degil.Sonucta onlarda bende 15 Subatta yine is basinda olmayacakmiyiz :))

Birde gece yorulup sabahinda ruh gibi dolasmak var onlar icin ben zinde olucagim):

0|1
    0|0
  • aaa emre soru sormuşşş

0|1
    0|0
  • Kapısının önünde az ileride parkta beni dikmişti gençlik aşkım...

Ellerimde çiçekler bir sürü kız laf atmıştı...

Sonra hanımefendi çiçekleri saklamadi neymiş bu çiçekler kuruyunca çirkin oluyormuş...

1|1
    0|0
  • Umutla bir yerden hediye gelmesini bekliyorum ^^

0|1
    0|0
  • Sevgilliler gününüzü kutlar, hayırlara vesile olmasını tememnni ederim. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı.

0|1
    0|0
  • param yok bişi alamadım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...