Arkadaşlar benim gel git akıllı bir sevgilim vardı

tanıştığımdan beri ünlü olmak istiyorum derdi bende hayatına karışmam herkes özgür sonra biz bununla ilk bir ayrıldık geri barıştık sonra bir daha ayrıldık gene barıştık sonra gene ayrıldık gene barıştık en sonun da bu arkadaşımla gezmeye gidiyorum dedi tamam dedim sonra bir öğrendim dizi setine gitmiş bende dedim benden neden sakladın neymiş efendim süpriz yapacakmış da bana olmazsa mahçup olmak istememişte bende dedim ki insan sevgilisinden bişey saklamaz net olur ama doğru biz seninle sevgili değiliz ki dedim bu laflarımdan sonra ertesi gün telefonlarını açmadı ve sonra ben hasta gibiyim yarın buluşmayalım peki dedim sonra ben mutsuzum ve ayrılmak istiyorum kendine iyi bak dedi bende hiç bir cevap vermeden ben de neyi var neyi yok sildim bir dip not bunun kuzeni ya ben onalara ulaşamadım sen ulaşırmışın dedi bende dedim ki benim aramam yakışık almaz hatta numarasını sildim dedim sonra numara silmemi psikolojimin bozuk olduğunu söyledi

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Okumaya usendim ve ayrica edebiyat dersinde hic komposizyon yazmadigin belli. 1.si cocuk hayallerinin pesinden kossun birak nolucak devam etsin. 2. Yalan soylemesinin sebebide kesinlikle vardir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• inşallah o adam p*rno filminde altta oynar ancak öyle ünlü olur zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gezip ayrıldıktan sonrasını okumadım.

0|0
    0|0
    • dizi setine gitmiş banada arkadaşımla gezmeye gidiyorum dedi bende tavır aldım normalde insan sevgilisine söyler neymiş belki olmaya bilir diye söylemedim dedi sonra gel güven sabah telefonlarımı açmadı akşamda ben mutlu değilim dedi gene ayrıldı bende hiç bişey demedim sustum ve neyi var neyi yoksa sildim

Yükleniyor...