Sevgililer günü kutlanmayan bir kızın psikolojisi nasıl olur?

sevgililer gününe inanmıyorum bunu da kız arkdaşıma söyledim, çünkü o daha önce tanışma günümüzü aklımda tutamıyorum demişti. Sanırım bana küstü, kızlar size soruyorum sevgililer gününüz kutlanmazsa psikolojiniz nasıl olur?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Ya kardeşim sevgililer gününe inanmıyorsan inanmıyorsun sen yine de kutla gönlünü al... Kutlamazsa kahrımızdan ölmeyiz tabi ama kutlanırsa da seviniriz. İnsan sevdiği kişiyi mutlu etmeli bence. İlla bu güne kaşıntım var diyorsan bir gün sonra da olsa güzel şeyler yazıp gönder. İncilerin dökülmez.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu gönlü olsun, söyle gün bizim günümüz de ne olacak, illa direteceksiniz. Hem kutla ama belirt yanında gerek yok bugünlere, bize her gün sevgililer günü, bizim tanıştığımız gündür bizim günümüz de.

cut.

0|1
    0|0
    • tanışma günümüzü bilmiyor hiç :D biraz kırgındım kaç gündür doğru dürüst konuşmuyordum, bugün yazdı ki, konuş benimle yarın sevgililer günü :D

• yapıyorum ara sıra, ama bugün benden bişeyler beklediği açık, gece 3'te uyudu, genelde 11'de uyuyan kız :D

• olsun arada beklenti yaptırmak iyidir : )))

Kızlar Ne Diyor 9

• kendim derim kutlamayalım diye ne gerek varki yok doğum günü yok tanışma yıl dönümü nedir yani sevgililer günü normal bişey bence doğum günü yıl dönümü neyse ama sevgililer günü gereksiz bence sonuçta her gün sevgilisin her gün berabersin yani kutlamasada olur önemsemezdim hele hele moralimi hiç bozmazdım

0|1
    0|0
  • kutladı bnde guzel yanıtladım saçma gavur icadı kutlamay gerek yok birlikteysek hergunumuz ozel zaten saçma işler

0|1
    0|0
  • Ölün artık.

0|0
    0|4
  • Sevgililer günü demek illa hediye demek değil. Ama sevgililer için özel bir gün işte.. Bu kadar abartmaya gerek yok. Nolcak yani sevgiline azıcık ilgi göstereceksinde biyerlerin mi eksilecek anlamıyorum. Abartılacak bir gün değil. Hediye almaya da gerek yok, öyle boş boş geçmesine de gerek yok..

0|0
    0|0
  • Hiç umursamam.

0|0
    0|0
  • sevgilisinin hediye almayacağını biliyordur içini rahatlatmak ve rezil olmamak için yapıyordur.

0|0
    0|0
    • ne açıdan rezil olabilir ki?

• Eksik hissederdim kendimi yani benim sevgilim var ama kıytırık bir ağaçtan kıytırık bir çiçek kopartamayacak kadar aciz ve bana değer vermiyor diye düşünürdüm

0|0
    0|1
  • hediye falan zaten istemem ve saçma bulurum ama bir sevgililer günün kutlu olsun seni seviyorum cümlesini söylemek de zahmet olmamalı.

0|0
    0|0
  • Bende sunu merak ediyorum neden yillar once olen hristiyan bir papazin kutladigi seyi biz kutluyoz :/

1|7
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...