Bir kız sevgililer günü ile alakadar neden böyle söyler?

birkaç gündür kız arkadaşımla kırgındık, onunki geçmiş ama ben hala kırgındım, bugün sevgililer günün kutlu olsun yazdı, ben de sevgililer gününe inanmadığımı söyledim, Peki herkes kutluyor hediyye alıyor dedi, sonra gece yazdı ki, ben de inanmıyorum, ben de uzaktayım sana hediyye almak isterdim dedim başka zaman da, o da ben hediyye sevmem dedi bana hiçbir zaman hediyye alma dedi., sizce trip mi yapıyor? kırıldı mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kırılmış kız üzüldüm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçesi Öküzlük yapmışsın dostum kırılmış ve trip atmış ikiside bir arada :D

0|0
    0|0
    • ama bana saçma geliyor sevgililer günü, neden aşkımızı 1 güne sığdıralım ki?

• tamam banada saçma geliyor ama şimdi o dışarda herkes sevgilisiyle hediye falan alıp veriyorlar oda bakar bişeyler ister tabi bide ayrı şehirlerde misiniz ?

• hayır, başka ülkelerde

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne diyonuz kardeş siz? Aşıksanız aşıkız diyin neyin gizlisi bu?

0|0
    0|0
  • Yani sendeee. Hiç kıza sevgililer gününe inanmıyorum denir mii? Hayatının hatası olmuş. İnanmıyormuş inanmazsan inanma Allah belanı versin mal herif diye saydırmıştır sana

0|0
    0|0
    • ya tanışma günümüzü aklımda tutamıyorum diyen biri, o yüzden çekinmeden söyledim, biraz erkeksi kızlardan o yüzden böyle yapacağını düşünmemiştim

• Bak erkeksi kız diyorsun sonuçta kız her türlü trip modu var :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...