Yaşlandı diye karınızı aldatır mısınız?

Bayanlar erkeklerden önce çökermiş. Varsayın ki çok severek evlendiğiniz çok güzel bir eşiniz var yaşlarınız aynı. 50 li yaşlarda o kadınla yatağa girmek midenizi bulandırır mı? Genç biriyle aldatır mısınız?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlanırsak beraber yaşlanıcaz :) Ben farketmem sanırım, gözler, konuşması, hani geriye kalan şeyler pek de sıkıntı yapmaz diye düşünüyorum. Sevgi, birliktelik, sahiplenme(ama böyle lafta değil, gerçekten sahiplenme ve sahiplenilmek), araya nefsi ve egoyu katmazsak bence agresif yönde bir şey olmaz. :)

-Midemi bulandırmaz.

-O varken genç olgun farketmez bakmam.

cut.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şimdiye kadar hiçbir sevgilimi aldatmadım. Bundan 25 yıl sonra eğer evli olursam bunun değişeceğini sanmıyorum. He olurda Alzheimer hastalığına yakalanır ne yaptığımı bilmezsem ne yaparım bilmiyorum. Zaten öyle bir durumda ne yaptığımı da hatırlıyor olacağımı sanmıyorum :)).

1|0
    0|0
  • Hayır, bu yüzden burada dış görünüme önem veren bayanlara ve beylere söylüyorum ki, dış görünüme önem vermeyin, seven sizi davranışlarınız için sevsin, makyaj parfümle olacak işler değil bunlar, 30 yaşı geçtin mi ne güzellik kalıyor ne de yakışıklık

1|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu yapmam etmem der ...ama yüzde 90 nı aldatır...ben bir erkek olarak soyluyorum yuzde 90 nı aldatır dıye düşünüyorum..bazı arkadaşlar da yorum larda asıl kendimden kuçuk biriyle olursam mıdem bunalır felan dıyo ama yalan...sanmıyorum...benim görüşüm cinsel ihtiyacımı karşılamak için çok güzel bir bayan karşıma çıkarsa fırsatını değerlendiririm hem onu hem de kendımı mutlu etmek için...sonuçta kaçamak bu sureklı olacak değil ya...

0|0
    1|1
    • Evet doğru söylüyosun ama bu senin nefsin, peki ya senin iraden ve vicdanın ne söylüyo? Önemli olan hangisini dinlediğin. Takdir edersin ki herkesde aynı sesi dinlemiyor.

• ben 30 yaşındayım turkiyede gitmediğim sadece bir kaç il kaldı.bir çok insan tanıdım ve gordum..bıraz ınsan sarrafıyım ınsanları az çok tanıyorum ve bizim milletimizi de biliyorum...benim sezinlediklerim yuzde 90 nının aynı sesi dinlediği yönünde...

• eninde sonunda yaşlanacağız neden midemi bulandırsın gençlikte yaşlılıkta birlikte olacağım diye söz vermedimmi verdim niye aldatayim herşey güzellik ve yakınlaşma değil onca sene aynı hayatı paylaşmışım ilk günkü gibi severim eşim sonuçta

1|0
    0|0
  • Aldatmam çünkü bir kişiyi severken yalnızca fiziksel görünümünden dolayı sevmemişimdir :)

1|0
    0|0
  • kendimden küçükle girmek asıl midemi bulandırır

1|0
    0|0
  • Hayır illaki cinsellik mi olcak

1|0
    0|0
  • Hem çok sevipte yaşlandı dıye mıdesı bulnan ınsan asıl mıde bulandırıcı...

2|0
    0|0
  • şöle 70 e falan gelince aldatıcam 20 lik kızlarla para ezicem

0|0
    0|0
  • gençken aldatılıyorsunuz sen gitmişsin yaşlılığa

0|0
    0|0
  • Yalan yok 50 yasında olsam 20lik hatunlara gönlüm kayar onlarda yüz verirse o iş tamam.

0|0
    2|0
  • Karım 50 iise bende yaşlanmış olurum heralde..

Aldatmam tabiki

0|0
    0|1
  • yok hayır ne alakası var o karakter meselesidir. ya da o sebepten değilde farklı sebeplerden aldatır anlarım

0|0
    0|0
  • link giriş kısmı :D:D

0|0
    0|0
  • Yok beya ne aldatacağım .

0|0
    0|0
  • bayanlar çökünce erkekler çökmeyecek mi sanki

boşuna eşini aldatmak iyi olmaz

0|0
    0|0
  • 70 yaşına gelince 25 lik geç kız bana bakarsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Sonra bu kız evlenir mi kafasında şimdiden şüpheler.

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • aldatmak için 50 yaşına kadar bekleyeceğimi sanmyorum :D

0|0
    1|0
    • Bende senin evlenebiliceğini sanmıyorum dostum.

• bende istemezdim ama çocuk lazım başbakanıma söz verdim en az 3 çocuk

• Kendimi kandirmaya gerek yok yüksek ihtimal aldatirim

0|0
    2|0
  • Tam tersi değil mi be kardeş :( erkekler erken yaşlanıyor ve erken ölüyor. Cinsel gücü de erken bitiyor erkeklerin. O tehlike daha çok erkek için var. Yani eşi aldayır demiyorum ama evde mutsuzluk yaşanır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadın 50 yaşındayken adam 20 yaşında olmayacak herhalde muhtemel kadından daha yaşlı olacağı için ya kadının ondan midesi bulanırsa?

2|4
    0|0
  • Ben ileride aldatmayı düşünüyorum.

1|3
    0|1
    • terbiyesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz :)

• 50 yaşında zıpkın gibi delikanlı. kanı deli akıyor naapsın

1|0
    0|1
  • iyi günde kötü günde kavramı nerde kalır ?^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...