Sevgililer gününü hatirladimi yoksa tesadüfmü?

Nişanlim bugece yattiktan sonra saat 12ye dogru mesaj atti "kalbinin sahibi oldugum icin cok şansliyim seni deli gibi seviyorum" sonrada saat tam 00:03de whatsappten birsürü güller ve laleler yolladi altinada "iyi geceler aşkim" yazmiş. Sevgililer gününü hatirlamişmi yoksa tesadüfmü? hic sevgililer günü oldugunu belirtmedi ama

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ona layık değilsin ! İnternet ortamı, televizyon,caddeler nereye gitsek sevgililer gününü hatırlatacak bir şeyler var... Birde üstüne saat 12 olunca yazmış bunu dünyada ki erkeklerin milyonda biri yapmamıştır, sen öyle bir erkek arkadaşa sahipsin birde kezbanlar gibi trip atma peşindesin.. Biraz olgunlaş sevgililer günü nedir ya kapitalizmin getirmiş olduğu saçma sapan bir gün, sen bugünü boşver, erkek arkadaşın seni sevdiğini "kalbinin sahibi oldugum icin cok şansliyim seni deli gibi seviyorum" diyerek çok güzel bir şekilde belli etmiş. Ama senin bu söz umrunda değil,kendimi bir an onun yerine koydum ve gerçekten çok üzüldüm o arkadaşa :(

0|0
    0|0
    • ben trip atma peşinde degilimki, sadece bana hatirlatacakmi birşey söyleyecekmi diye merak etmiştim bugünde böyle yapinca tam cikartamadim hatirlayip hatirlamadigini. Ona layik degilsin demek icin onuda benide taniman gerekiyor önce. Yazdiklari cok güzel birşey bunun bende farkindayim, ama ben burada %99u gibi derdimi paylaşmadim sadece merakimdan soruyu actim. Sorun yapicagim bir durum yok ortada onada üzülmene gerek yok ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah yardımcısı olsun arkadaşın, yaparsın bir dert yapmazsın iki dert :/

0|1
    0|0
    • unuttuysa trip aticam yani ondan soruyorum :D

• Tribe bahane arama hele böyle mutlu bir günde :) Mutluluğun daim olsun ;)

• teşekkür ederim:)

• Tüm satıcılar televizyonlar telefona gelen alışveriş mesajları vs. dünya unutturmuyor ki sevgilin unutup sana onları yazsın. Bilerek yazmıştır 1980'lerde değiliz ki unutsun.

0|0
    0|0
  • illa sevgililer günümü yazmalı ne biçim insansınız yazsa suç yazmasa suç nasıl bir toplum haline gidiyoruz yaa

0|0
    0|0
  • sence nedir bu?

0|0
    0|0
  • Sorduğun sorumu hatun şimdi...Belliki günün anlam ve önemınden dolayı atmıs ne deseymıs sevgılıler gununu en ıcten dıleklerımle kutluyorum mu dıcektı...

0|0
    0|0
    • :D:D oda dogruu... ama unutup unutmadigindan tam emin olamadim oysa merak etmiştim hatirlicakmi diye:) galiba hatirladi:)

• Yahu düşün şu ks de 1 ay önceden başladı mıllet 14 Şubat demeye hıc mı görmedı dısar arkadaslarında calıstıgı yerde vıtrınlerde ınternettekı reklamlarda(onlarda daha cok penıs buyutucu vs var ama vardır ıllakı) vs vs vs ...

• bu arada trip olayı şakaysa tamamdır...mutlluklar hatun...

• illa başına açıklamam mı yazması lazım? bu bir sevgililer günü mesajıdır diye

0|0
    0|0
  • unutmasının bir imkanı var mı sence? herhangi bir iletişim cihazı kullanıyorsa unutması imkansız.

0|0
    0|0
  • heryerde bangır bangır bağırıyor sanki hiç derdimiz yok gibi..nasıl unutsun adam..

0|0
    0|0
  • yok be ne unutması unutmasa nedeno tip mesajlar atsın her gecemi atıyo yoksa

0|0
    0|0
    • nadir...

• yok ya trip atmamda hatirladimi hatirlamadimi tam anlayamadim ona gicik oldum şimdi :D

• hatırlamış da unutması mümkünmü sence heryerde 14 Şubat yazıyo face tw ks televizyon googlda bile sokaklarda

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu sözleri sarf eden adam sevgililer gününü anımsamasa ne olur ki ? :) Çok seviyor seni belli ki..

0|1
    0|0
    • :) haklisin ama yinede bugünü önemsemesini bekliyorum:)

• haklisin galiba teşekkür ederim:)... @tospagaraphael ben onu şaka olarak yazdim zaten gülücük koymuştum

• Ya bulmuşsun böyle romantik sevgiliyi dert edecek şey arıyorsun, hadi mutluluklar :)

• komikmis gizli kardes

0|0
    1|0
  • Olanı var olmıyanı var öhöm

Ayıptır.

0|0
    0|0
  • pıçaklamak lazım dayıyı:D

ayıp etmiş:P

0|0
    0|0

• Garipsin vesselam.