Kapat

Bugün 14 Şubat 'Sevgililer Günü'...

Arkadaşlar bugün biliyorsunuz 14 Şubat sevgililer günü ve bundan tam tamına 1 hafta önce sevgilimden ayrıldım daha doğrusu o benden ayrıldı eski hevesini kaybettiği için ve Şu an ne mi hissediyorum sizce hiçbir şey ve kendimi hiç olmadığım kadar özgür hissediyorum sanki... Siz olsanız ne hissederdiniz benim durumumda olsaydınız, gereksiz bunalım ya da depresyon mu yoksa benim gibi yeni bir hayata sayfa açmak mı ? :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ayrildim bende biraz önce. Kendimi böyle hissediyorum link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ee napalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eski hevesini kaybettiği için ayrılmak nedir arkadaş ! Bu kadar basit mi ? Benim de ilişkimde arada monotonlaşıyor ama renk katmaya çalışıyorum ve işe yarıyor örneğin 2 gün önce mesajlarıma 1-2 saat sonra cevap veren kız arkadaşım, bugün sabah uyandığımızda mesajlaşmaya başladık dayanamadı dışarda buluşmak istedi buluştuk, sonra o uyuyana kadar telefonda konuştuk.. Çok sakin bir kişiliğe sahibim ayrılık olursa o kendi yoluna gider ben kendi yoluma ama 2 şeye karşı sakin olamam 1- aldatılma 2- sıkıldığı için terk etme, mutlaka karşılığını alır, depresyona girerim ama onu da depresyona sokarım ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...