Oynanıcak olan FENERBAHÇE-KASIMPAŞA maçı için düşünceleriniz.

Oynanıcak olan FENERBAHÇE-KASIMPAŞA maçı için düşünceleriniz.

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kaybedicez sanırım.Hissediyorum

1|2
    0|1
  • Hakemler allah bilir napar belli değil.

0|2
    0|0
  • Kasımpaşa Beşiktaş maçından sonra çok fazla kendine gelemez açıklanamayacak bir şekilde bir anda düştüler bir de övüle övüle bitmemişlerdi en iyi sezonlarını geçiriyorlar diye ama nerede o eski günler nerede o Scarioneler,Babeller,Donklar hepsi yalan oldu

0|1
    0|0
  • fenerbahçe son dakika golleriyle kazanır. başka türlü kazanma imkanı yok zaten

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe alır bu maçı :) Duygusal düşünüyo gibi oldum ama takımların durumu ve Fenerbahçenin mecburiyetinden dolayı bu maç FENERBAHÇEnin

0|1
    0|0
  • kasımpaşa kötü gidiyor fenerbahçe çokta şanslı değil çok eksiği var ya berabere ya da fenerbahçe alır

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Fenerbahçe de eksik çok ama yinede 1-0 veya 2-0 kazanacaklarını düşünüyorum.

0|3
    0|1
  • Kalbim kaşımpasadan yana :)

1|2
    1|3
  • 2 Takımda kötü ama FB daha avantajlı

0|1
    0|2
  • kasımpaşa kötü oynuyor fbde bir okadar kötü oynuyor ama fb ev sahibi avantajını kullanır diye düşünüyorum

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe çok rahat kazanır gibi geliyor Kasımpaşa ölmüş.

1|2
    1|1
  • iki takımda prese dayalı futbol oynuyor kasımpaşada hızlı adam eksiltebilen futbolcular var fenerde eksik cok kuyt emenike en büyük koz olur canerde yok fenerin zorlanıcağı bir mac olucak ama taraftar destegiyle alırlar macı diye düşünüyorum

0|1
    0|1
  • kasımpaşayla değil maç

fırat aydunus-fenerbahçe maçı

1|1
    0|0
  • 0 veya 2 biter.

0|1
    1|0
    • kasımpaşa alabilir diyorsun anladım.

• yada berabere gibi fbnin eksigi çok bide sürekli fbnin aleyhine olaylar yaşanıyor.

• kadıköy oldu icin alabiliriz de dier maçlar var birde eksik çok katılıyorum sana

• kazanıcaz başka yolu yok bunun.

0|2
    1|1
  • fırat aydınus lavuğu bu sefer 3 - 5 kişiyi atar bizden küfür etti diye. yine puan kaybederiz

0|2
    1|1
  • kazanıcaz insallah.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe kadıköyde destanlar yazar...

0|1
    0|0
  • kasımpaşa yenerr kesinlikle

0|1
    1|2
  • kazandık

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım tabiki fb nin puan kaybetmesini istiyorum ama doğruya doğru fb rahat alır evinde. maç öncesi taraftarlar bağdat caddesinde toplanıp yürüyecek akşamınada maça gidecekler o kadar çoşku ölüyü diriltir :)

1|1
    0|0
  • bu kadar ayar verdikten sonra,fırat aydunus değil maçı g.tünü bile verir fenere

zaten tüm bu bağrışmlar hakemi yönlendirmek için değilmi

o maçta kasımpaşa lime lime doğranacak,ahada yazdım buraya

1|2
    0|1
  • kazanıcaz.

0|3
    0|1
  • FENERBAHÇE KAZANIR!

0|2
    1|1
Yükleniyor...