Benim gibi yalnızlara soruyorum..

Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü sevgililer 00.00 da birbirlerine mesaj attılar biz ise bugün sevgililer günü olduğunu bile başkaları sayesinde hatırlıyoruz =D ben şahsen hatırlamıyordum biraz önce Facebookda dolaşırken durumlardan anladım.. karnımda küçük bir ağrı başladı :( sizdede oluyor mu bu ? ne biliyim başkaları için çok özel bir gün bizim için sadece bir gün işte bu çok koyuyor millet kaç aydır bu günü bekledi :( sizide üzdümü bu gün, bu şekilde sizdede var mıo küçük karın ağrısı ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ne üzdü ne etkiledi.

Allah hiçbirimize hiçbir günü Annesiz Babasız geçirmeyi göstermesin o yeter. Sevgilisiz geçirsek de olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• para tuzağı

1|1
    0|0
    • dostum artık bu bahanede işe yaramıyor bana :( başka birşey bulalım mesela dinimizce haram ? :D

• ama bu gerçek :D sadece doğum günlerinin bir kıymeti var gözümde

• Yok hacı benim sorun ettiğim şu çoğu sevişmicek yani neyin göstergesidir bu...Sarı mikrofonun yarın ki sorusu şu olsa ''Sigarayı en çok ne zaman içmekten zevk alıyosunuz'' sorusuna ''yemekten sonra'' cevabını vercekler...o değilde gel sarılalım .

0|0
    0|0
    • dostum bırak sevişmeyi yanımda dursun yeter o derece yalnızım

• oha hacı baya yokluktasın benımki hiç değilse sevgılıler gununde yanlızlık sendromu denk getıremedım bir .

• cima arkadaşım var yokluk değilde ne biliyim... sevgilim olmadığı için yalnızlıktan ölücekmişim gibi geliyor

• Benim icin problem yok baskalari mutlu oluyosa bu gun ne alâ

0|0
    0|0
  • Hele bıde benı dusun sevgılımden oglen ayrıldım bobregım agzıma gelıyor oyle hıssedıyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...