Insanların yaşlarını kestirememe sorunu yaşayan var mıbenim gibi?

gördüğüm insanların yaşlarını birtürlü tutturamıyorum.hep küçük insanları kendimden büyük zannediyorum.kız ya da erkek farketmiyor bu durum.bu sitede bile fotoğraflar görüyorum kızı 25 filan zannediyorum halbuki daha 19 yaşında çıkıyor falan.siz de bu konuyu yaşıyormusunuz benim gibi?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bana da oluyor :D Ama bence onlardan kaynaklı mesela daha kucuk resıt bıle degıl cocuk , sakalları var at hırsızı gıbı -,- ya da kız sacları sapsarı boyatmıs full makyaj..Halıyle buyuk duruyorlar

0|0
    0|0
    • sana baktım şuan 23-24 sandım ve gördüm ki 18 yaşındaymışsın ya ahahaha:D

• Cıddı olamazsın :0 Ne makyaj var ne sac boyalı nasıl dedın nasıl benzettın 23.e :( Sen cıddı cıddı kestıremıyormussun dıkkat et 45lıgı sana 20 yasında dıye kakalamasınlar :D

• yok büyükleri küçük sanmıyorum o dediğin olmaz:D küçük insanları büyük sanıyorum :D benden 3 yaş küçük bir elemanı 5-6 yaş büyüğüm bile sandım geçen gün:D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• evet yeni nesil çabuk mu çöküyor anlamadım

0|0
    0|0
  • Ya daha çok bayanlarda oluyor bu, biraz makyaj yapsın, biraz kiloluysa, kalça, göğüsler büyükse büyük zannettiğim çok oluyor. Ya öyle bir makyaj yapıyorlar ki sadece makyaj yaşlı göstermeye yetiyor.

0|0
    0|0
  • maalesef .s bir ortama girerken çekiniyorum acabna benmi küçük furuyorum diye

0|0
    0|0
  • bende öyle bir problem var :) genelde yaş sorarım bu yüzden.

0|0
    0|0
  • geçen bir kıza abla dedim kız kötü şekilde yüzüme bakınca anladım ki o abla degilmiş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...