Kadının bazı durumlarda fazla tepki göstermesi...

normalde düşünceli çok şefkatli anlaşabildiğiniz bir karınız/sevgiliniz var

haksızlığa tahammül edemiyor. dışarda sizinle kavga etmemeye özen göstersede bir restaurantta,otobüste,mağazada vs hiç farketmez kendisine saygısızlık yapıldı mı karşısındakine haddini bildiriyor..

ve evdeyken sinirlendiğinde küfür edebiliyor.

ne yaparsınız? kadının bazı durumlarda fevri davranması çok mu anormal ? kabul edilemez bir şey mi?

yoksa hakkını araması iyi bir şey..hem bana dışarda tepki göstermemesi bana saygı duyduğunun göstergesidir diye mi düşünürsünüz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısa süre önce yolda bir zenci kız gördüm..1.80 boyunda ve 65-70 kilo birşeydi..tanışmak için önce meraba dedim..sonra kabul etmedi gül falan verdim..sonra son bir kez daha denemek için gittim çok güzelsiniz..dayanamıyorum sizden çok hoşlandım sizi sevmeye başladım falan dedim..ne olduğunu anlayamadan nevııır dedi ve bana tekme tokat saldırdı..ve çok fena oldum..erkek olsa karşılık veririm ama kız diye vermedim..o günden sonra nerede birileri ingilizce konuşsa bir yerlerden fırlayıp uçan tekmeyle bir kız gelecek sanıyorum bu his hiç geçecek gibi değil..sizce ne yapabilirm..ne zaman yabancı dil birşey duysam fena oluyorum dayak yiyiceğimi sanıyorum..bu bir tramwamı eğer tramvaysa doktora gitmeden tramvatik deneyimde kurtulunurmu..?

0|0
    1|0
  • Dobra bir insan olmak ile patavatsızlık arasındaki çizgi çok incedir. Hakkını arıyorsan bunu nezaketini bozmadan da yapabilirsin evde ya da dışarıda olman farketmez. illa kavga dövüş sinir stres olmasına gerek yok.

0|0
    1|0
  • Her kadin gibisin iste... Disarda kendinizi rezil etmeyin

0|0
    1|0
  • makul olanı uygun zamanda uygun şekilde konuşmaktır.

0|0
    1|0
  • Hakkını araması hoşuma gider , ama küfür etmesin lütfen .

0|0
    1|0
  • Almayayım teşekkürler..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adamın başını beladan belaya sokacak hatun modeli.

Lafını esirgemez, altta kalmaz, işin peşini karşındakinin sinirlerini zıplatma derecesine kadar bırakmaz; sonra da yanındaki adama olan olur. Erkeklerin olaylara müdahil olma durumu biraz farklı oluyor malum.

Hak aramak iyidir; aşırı tepkiler kötüdür. Yol yordam bilerek yapılanı en iyisi. Heh, becerebiliyor muyum? Bazen.

0|1
    1|0
  • Böyle karım olsa ağzının ortasına patlatırım.

Neyse ki bir karım olma olasılığı yok.

Beylere sabır ihsan anlayış diler, aptal kadın olmaktan uzak durmaya özen gösteririm.

0|0
    3|1
Yükleniyor...