Pfdk FENERBAHÇE ye bu kadar ağır cezaları nasıl veriyor?

egemen faul olmıyan pozisyona tepki gosterdi için ben birsey yapmadım dedi içinmi bu kadar caza hakem koşarak geliyor oyuncunun üzerine tahrik ediyor oyuncuyu sonra ceza alan egemen oluyor birde yetmezmiş gibi 22 bin tl para cezası veriliyor fenerasyon diyenler nerde ? pfdk fakir kaldıysa FENERBAHÇE DEN para istiyebilir.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• gs liler şimdi atıp tutucak.

0|3
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 maç ağır mı?O 2 maç cezası kırmızı yediği için.Hakeme itirazdan değil yalnız bunun da bilincinde olun.Engin Baytar aynı hareketten 11 maç ceza almıştı.

0|2
    0|0
  • Hala Fenerasyonsunuz en az cezayı siz aldınız bizim aldığımız 100 bin TL para cezası neyin nesi?

Sivas maçından sonra oyuncularınızın demediği şey kalmadı daha bir tane bile ceza verilmedi sen 22 bin TL'ye ceza mı diyorsun?

0|0
    0|0
    • ben bosuna demiyorum gsliler yine sallayıp durcaklar diye:) (şaka yapıyorum)

• Turkiyede futbol mu kalmis? Futbolda oldu ticaretin bir parcasi. Simdi futbl bu durumdayken az veya cok ceza verildigine dair yorum yapmak bile gereksiz. Futbol satildi ona oturup aglayalim Bende herkese birer selpak, isteyen varsa eger.

0|0
    0|0
    • selpak dilde bir kahve istiyor canım starbuckstan ama icemiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçen sene Sabri maç sonunda yaptığı açıklamalar nedeniyle ceza almıştı ama Gökhan Gönül bu açıklamarın daha ağırını yapmasına rağmen hiçbir ceza almadı Egemen hakemi resmen dövecekti çok az ceza almış Egemen´nin yaptığını Engin yapsa en az 6 maç ceza alırdı

1|3
    0|3
    • yani sallamaya başladınız yine fenerliler boşuna demiyor şimdi sallıcaklar yine diye :)

• valla bir cezayı daha kaldıramayız saçma sapan hakem hatalarından zaten senden çalıyor millet sen ne yazarsan sitedeki cogu gsli kopyalayıp yapıştır yapıyor.

• bir soruyada ağlamadan cevap verin allasen hep mi ağar bir kulup Fenerbahçe sivas maçındaki hataları soruyorlar bizede yapıldı diyorsun banene sizden ssoruya cevap veriyormuş gibi yapıyorsun 5 stır ama bir tane akıllı cümlen yok hep ağlama hep ağlama

• Dostum yapma nerde ağır ceza 2 maçmı? Kırmızının hakkıdır zaten iki maç ceza :) Aziz yıldırıma gelen ceza çok normal Egemene verilen cezada anarmol olan ne? Tm faul vardı ya da yoktu kişiye göre değişir ama daha sonra yaptıkları kırmızı karttı zaten ki kırmızıyo yedikten sonra hakemin üstüne yürümeler tutmalar yapma ne ağırı? .)

0|2
    0|0
    • faul olmıyan bir pozisyona kırmızı kart oyuncuyu tahrik etme var oyuncunun uzerine koşuyor .

• Tabiki haklı olduğun espiriydi :):) Eyw çok gzl şarkı ama benim tarzım daha çok link seviliyosun ;)

• teşekkür ederim sende dinliyorum şimdi :)

• 'P'rofesyonelce 'F'enerbahçeyi 'D'urdurma 'K'urulu üslendiği görevi yerine getiriyor bazende gayet başarılı oluyorlar malesef

0|1
    0|1
    • asadakı cevaplara bak gs liler yine atıp tutuyor :) aynen katılıyorum

• sabriden bahsedenler gökhan zan ın iptal edilen kırmızısından fatih terimin iptal edilen cezasından bahsetmiyorlar:))

• o dilde birisi yazıyor dierleride onu kopyalıyor yapıştır yapıyor biz fenerlilerde gülüp geçiyoruz aynen aynen diyip :)

• direk kırmızı yiyince pfdk ya sevk edilıyor ve en az 2 maç tan başlıyor direk kırmızı kartlar ayrıca egemenin orda hakeme orda vucud teması var öyle bir müdahale yapmaya hakkı yok.

0|0
    0|0
  • pfdk işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • o değilde,ben senin profil resmine hayranım kardeş,ateş sarısı ve ateş kırmızısı,yani orjinal Galatasaray renkleri

varol !

1|1
    0|2
    • o amaçla koymadım ortadaki kalp benim oda dahil kalbimde olan herkes yanıyor benim için bu .anlamı

• diyemezsin çünkü ben diğer %50 nin içindeyim

• ahaha bana laf attını zannediyorsun :)

• Engin Baytar neden 11 maç ceza aldı. Çünkü Baroni'nin topu elle düzeltmesini hakemin görmediği neticesinde gol olduğu için. Hatalı karar var mıvar. Olmasa Engin hakemin boynuna atlamazdı...

Aynı şekilde Egemen'in pozisyonu yorumlarsak faul var ama sarı yanlış. Egemen ne kadar elini arkasına atsada aygır gibi hakemin üstüne yürüyüp göğsünü vurmadımı, vurdu. Hakem sarıyı vermese Egemen hakeme yürümezdi. İki olayı karşılaştırdığında verilem ceza uygun...

0|2
    0|1
Yükleniyor...