Bakın bakalımmm bakın bir bakınnn (soru baslığını uzatımmmm:)

sevgilinizin annesiyle veya babasıyla tanıştığınız oldumu tanıştıktan sonra sevgiliniz ve ailesi hakkında ne düsündünüz:)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne düşüncem kapıyı caldım tekme tokat acınca kzıın babasına yanlıslıkla kapı diye kafa attım adam yere düştü benim boy 1.96 sac falanda uzun o ra yere bakarken yüzüm gözüm gözükmüomus sacdan adam azrail beni almaya geldi hanım...dedi bende yok seni değil kızını almaya geldim dedim adam kapıyı yüzüme kapadı bende cekip gitim istenmedim yerde duracak değilim

0|0
    0|0
    • ciddi misin:)

• dedimki ona kaç kaç bir korkak gibi yaşa hayata sıkıca tutun ve beni kötü hatırla benden nefret et ve benimle aynı gözlere sahip olduğunda beni bul...nasıl etkileyici ama :)

• anladım:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir defa annesiyle telefonda görüşmüştüm. Güzeldi ama :)

cut.

0|0
    0|0
  • daha anneme söyleyemedim yahu, daha önceki 2 tanesi fiyasko oldu şimdi bunu söylemeye utanıyorum. Yardımeder misiniz? :D

0|0
    0|0
  • Yazlikfa tanistim babasiyla sabah 5 te otogara almaya gelmisti beni:) baya sinirli gorunuyodu belliydi annesinin zoruyla geldigi:) neyseki simdi birlikte iddaa falan oynuyoruz:)

0|0
    0|0
  • Ben hıc tanısmadım benım ıcın cok onemlı bı durumdur eger bı gun tanısırsam % 90 evlenırım o kısıyle oyle bı adayda olmadı su ana kadarr :))

0|0
    0|0
  • evet tanıstım babası vardı saten

o zamanlar sevgilimle kalıyordum bizde kalmıstı babası

iyi adamdı

0|0
    0|0
  • sevgilim olmadı ki tanışayım :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmuştu.Sevmişlerdi ben de onları sevdim