Evlisiniz ve yaş ölümün kapısına dayandı. Önce hanginiz ölsün isterdiniz?

önce hanginiz ölsün isterdiniz? up (yukarı bak) diye animasyon film vardı hatırlarsanız. harika bir evlilikten sonra yaşlandıklarında eşi öldü. mutlu bir evlilik sürerken siz mi önce ölmek istersiniz yoksa onun mu önce ölmesini isterdiniz. şıkları okuyunuz süre başladı.

film link:

link

• Önce o ölsün çünkü o benim ölümüme dayanamaz yalnız başına ne yapar :(
    A seç
  • Önce ben öleyim o daha çok yaşasın.. cennette buluşuruz nasıl olsa :(
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
158

En İyi Kız Görüşü

• C ) once kendim olursem onun olumune dayanamadigim icindir. Onu o kadar cok seviyorumki ona bu bencilligi yapamam. O olursede ben dayanamam. Yani Ayni anda olelim. Ne o uzulsun ne de ben.

Bu arada up cok guzel bir filmdi, zaman nasil gecyor dimi. Insan geriye baktiginda aslinda zamani cok bos kullandigini anliyor.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Öldü ölecek ölüm içim karardı

0|1
    0|0
  • Önce ben ölüyüm daha iyi.

0|1
    0|0
  • can tatlı önce o olsün

0|1
    0|1
  • Ya dusunemıyorum cok uzuluyorum dusuncesıne bıle.Ne ölüp onu yalnız bırakabılırım nede benden once olmesını kaldırabılırım :(

0|1
    0|0
  • Zaten o öldüğünde de ben yaşayamıyacağım için ikiside aynı olur sonuçta

0|1
    0|0
    • ama onun senin ölümüne katlanamaması var senin onun ölümüne katlanamaman var? dayanıklılık meselesi bir yerde.

• benimde uymam gerek :D sonra kaldığımız yerden devam edriz hadi iyi geceler

:)

• bilemeyiz :) iyi geceler. bide bu gülüş çeneme öyle gülme hissi veriyo :D samimi değil gibi :P :) bu sevimli

• Of çok zor... İlk o ölsün, ben dayanırım bir şekilde... Ama onun bu acıyı yaşamasını istemem..

0|2
    0|0
  • Ben onun acisina dayanamam, naparim.. önce ben ölim :P

0|1
    0|0
  • Baktim ayak cukurda ikimizden biri gidici. Once onun kafasina sonra benimkine sikarim temiz is

0|1
    0|0
  • Açma böyle sorular :((

0|1
    0|0
  • Beraber ölelim :(

0|1
    0|0
  • Önce ben öleyim. Onun ölümünü kaldıramam herhalde.

0|1
    0|0
  • o ölsün gözüm arkada kalmasın bende ondan sonra ölürüm :D

0|1
    0|0
  • Önce ben öleyim o daha çok yaşasın.. cennette buluşuruz nasıl olsa :(

0|0
    0|0
  • Önce o ölsün çünkü o benim ölümüme dayanamaz yalnız başına ne yapar :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben öleyim...

onun acısı kahreder..

0|1
    0|0
  • onun üzülmesini istemediğim için önce o ölsün derim. O benim ölümüme dayanamaz. ama ben bir erkek olarak dayanmaya çalışırım.Kızlar daha duygusal olduğundan çabuk çökerler.

0|1
    0|0
  • bahsettiğin anime film çok hoş idi.bir kaç yıl olmasına ragmen unutmuş degilim.hakkımız da hayırlısı hangisi ise o ölür zaten.aşk dilinde ise,aşıksam ben ölmek isterdim.o ölürse iki kez ölürdüm.

0|1
    0|0
  • ölmekten korkuyorum

0|1
    0|0
  • necronomicon, hayat ölüm olmadan pek bir anlamsız olurdu. böyle birşeye cevap verilebileceğini düşünmüyorum beraber olunan zamanın tadını çıkarmalı ve ölüm kapıya dayandığında metanetli olmalı... nihayetinde eşini sevmek kadar uğruna yas tutmak da değerlidir. acıdır ama değerlidir, çünkü o da sevgiden gelir...

0|0
    0|0
  • a diyorum ben

0|1
    0|0
  • ikimiz ölelim.

0|1
    0|0
  • fark etmez. ama ben önce ölürsem daha iyi olur. kadın kendine bakabilir ama bir erkek için zor olur.

0|1
    0|0
    • bir erkek için mantıklı. genel kapsamda tabiki ama ben bakabilirdim çocuğum yoksa.

• ahahaha :) bende 3 ayda bir kan veriyorum kızılaya :) çok dinç tutuyor.

• 80 li yaşları devirirsin. ben hepatit taşıyıcı olduğum için gram alamıyorlar :-(

Yükleniyor...