Elinizde olsa, özel günlerden hangisini kaldırırdınız? Neden o?

Dini bayramlar, milli bayramlar, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü... gibi birçok özel günü kutluyoruz. Bir şansınız olsa hangisini kaldırırdınız ve neden? Malum yarın sevgililer günü, aklıma öyle takıldı soruyorum =)

Güncellemeler:
link keyifle dinlersiniz umarım...

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• sevgililer gününü kaldırırdım nefret ediyorum o günden saçma sapan bir gün

0|1
    0|0
  • Sevgililer gününü kesin kaldırırdım :D

0|1
    0|0
  • Sevgililer Günü olabilir. Nedenine gelince, insanlar yalnızlığı hatırlayıp üzülmesin diye.

1|2
    0|0
  • Sevgililer gününü kaldırırdım, bazı insanlar saçmalamasın diye

0|1
    0|0
  • Yılbaşı tabiki :D

0|1
    0|0
    • tamam, neden ama? =)

• Bende oraya değinmiştim zaten düzgün bir şekilde girenler de var tabiki. Herkesin yaptığı kendine yapcak bişey yok :D

• fark ettim, zaten "dediğin gibi" diye belirttim bak =) öyle tabi ki. teşekkür ederim paylaştığın için =)

• Sevgililer gününü kaldırırdım. Gereksiz saçma olduğu için:d

0|1
    0|0
    • peki, nedeni konusunda dürüst müsün? =)

• Tabiyki. Gerçekten cok saçma geliyo bana. Ne biliyim yapmacık geliyo erkek arkadasım yok eski erkek arkadasımla hiç almazdık mesela. O da önemsemezdi, cok hediye istiyosak ay dönümlerimizde, yıl dönümlerimizde ve doğum günlerinde zaten alıyoduk birbirimize. Gereksiz yani

• tamam o zaman =) bana birçoğu gereksiz geliyor zaten, anlayabiliyorum =) teşekkür ederim paylaştığın için.

• yılbaşını kaldırırdım ama herkes için bir güzelliği var bence böyle iyi

0|1
    0|0
    • peki neden yılbaşı? =)

• yok ynlış değil hatta öğrenciler için iyi

• =) neyse, teşekkür ediyorum düşünceni paylaştığın için.

• Soruna 1 yıldız verdim ! Sevgililer günü :)

0|1
    0|0
    • saygı duyarım, sorun değil =) de hem 1 yıldız verip hem neden cevap veriyorsun? yani madem kötü, neden cevap veriyorsun? =) madem cevap veriyorsun, neden 1 veriyorsun? =)

• Şaka şaka :)

• şakacı seni =) hadi ben kaçtım, iyi akşamlar dilerim =)

• Cumhuriyet bayramı yılbaşı bayramı

0|1
    2|0
  • dini bayram

0|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Elimde olsa hergün u özel bigün yaparım. ..

0|1
    0|0
  • dini bayramlar günü hariçi hepsini one lan öyle a desen a dedi diye gün yapacaklar iligim kurudu be hediye hediye kim cıkardıysa bunu

0|1
    0|0
    • muhtemelen bu tür özel günlerden para kazanan bir tüccar falan çıkarmıştır taa zamanında =) ne zamansa artık o bilmem. teşekkür ederim =)

• galiba riça ederim

• Sevgililer gününü kaldırırdım

0|1
    0|0
  • Sevgililer günü :D

0|1
    0|0
  • Hepsini...

0|1
    0|0
    • tamam sağ ol ;)

• Paylaşmak için neden kurban bayramına ihyacın var her zaman paylaş anneni tek bir günde hatırlayacaksan hatırlama sevgini bir günde ifade edeceksen sevme bir günde cumhuriyete sahip çıkacaksan çıkma öğretmenin senin için bir gün değerliyse hiç olmasın daha iyi devam edeyimmi ?

• yeterli, çok bile. tahmin etmiştim zaten, hepsi deyince ;) teşekkürler.

Yükleniyor...