Zombi salgını olursa ne yaparsınız

Arkadaşlar bilim adamları zombi virusunun mümkün olduğunu ve smilasyonunu yapmışlar New york tan salgın olursa 60 gün içinde tüm dünyayı sarabilirmiş. Ben ileride bunun olabiliceğine inanıyorum mesela samuray kılıcı aldım bitane ondan sonra köydeki evimizi bahçesinin etrafına kalın sağlam duvarlar yaptırmayı düşünüyorum güvende olmak için siz neler yaparsınız

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• aklımı kaçırırdım kesin çok korkak biriyim ben

0|1
    0|0
    • o şekilde kişiliğin gelişebilir:)))))) belki korkak olmassın ozaman

• yanıma uykuu hapı alırdım ve kendimi eve kitlerdim heryeri kapardım eğr kapana sıkışırsam hapı içerdim en azından acı çekmezdim bıçak alıp saldırcak kadar mert değilim malesef

• :))))9 kendini güçsüz sanma yapabiliceklerine sen bile inanamassın :))99 ama planın güzel

Kızlar Ne Diyor 5

• onların kılığına girerdim

0|1
    0|0
  • bende bununla ilgili bir belgesel izlemiştim..bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben hemen yem olurdum kaça kaça nereye kadar demi:))

0|0
    0|0
    • :)))) herkez senin gibi düşünse neslimiz tükenir:)))

• belki başkanları bile olurum onların eheh:))

• onların başkanı yok :) onlar düşünmüyolar etin kokusunu alıyolar ve ete doğru gidiyolar bide görüyolar işte bizim gibi beyin yok

• The Walking Dead'i kapatır kapatmaz bu soruyla karşılaşmak biraz yusuf yusuf etti :))

0|0
    0|0
  • Gidip o zombilerin alnlarindan öperdim. Cok mutlu olurdum öyle birsey olsa, ah ah keske nerdeeeeeeeeeeeeeeeeee ^^ link bu sarki tam uyuyo bir invasyona :D ( son anda kurtardim, tam gizlemeden atiyordum cevabi D::DDhofaewjfndse )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilecek bir sey deyil ama.

Bir japon ata sözü derki gö.. giren semsiye acilmaz yapacak bir sey yok teslim olacaz artik.

0|1
    0|0
  • la oğlum biz bu ülkede %50 zombiyle yıllardır yaşıyoruz daha bişey olmadı ayakta yürüyen ama ölmüş koyunlar ordusu var çokta farklı değil .. zombi falan kolayda dünyay göktaşı çarparsa ne yapacan?

0|2
    0|0
    • :)))))) ya gök taşı çarparsa yapıcak bişe yokölücez o zombiler tarafından :))ısırılanlar da zombi oluyomu

• yok benim dediğim zombiler sandıkta zarar veriyorlar ülkeye..

• Olasıdır. Beyinde beyin sapı hariç diğer lobların herhangi bir virüs veya enfeksiyon sebebiyle devre dışı kalması durumunda insan zombiye dönüşür...Böyle bişeyin gerçekleşmesini isterim aslında,harika olurdu :))))

0|1
    0|0
  • The Walking Dead izliyorum ve yakinda Day Z isimli Zombie oyununu almayi düsünüyorum.

Iyi aksamlar.

0|1
    0|0
  • filmleri güzel de yaşanması ...

0|1
    0|0
  • The Walk in Death terk fikirlerinle uzun yıllar zombilerle huzur içinde yaşa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...