Sevdiğiniz insana ulaşamıyorsanız.ne yaparsınız?

onu çok kırdınız.kıskançlık yüzünden üzdünüz çokta seviyorsunuz.gururu bıraktınız.aradınız ama telefonu kapalı.. 1 gün 2 gün derken.. kız hattı kırıp atmış.kalbi çok kırılmış.ne yapardınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• koşulları belirtmeden soru soruyorsunuz ya ayar oluyorum ! Nerden bilicez kız aynı ülkede mi aynı şehirde mi ? kızın arkadaşlarını tanıyorsam onlara ulaşırım evi yakınsa giderim şehir dışında ise onu belli saatlerde olabilceği yerlere gidip karşısına çıkarım.Yurtdışındaysa skypten binlerce mesaj yazarım :D

0|0
    0|0
    • aynı şehirdeyiz.pireyi deve yaptı.son günlerde bayagı hakret ediyordu.işte sen evlilik bekliyorsun diyordu.3 senedir beraberiz.beni ağlattı en iyisi bitmesi bende istemyrm artık dedi.ondan sonra çok kötüydüm dün.arkadasım aradı( kendiside arkadasımı tanır sever.) gel bize oturalım konusalım acılırsınd edi.tam çıktım beni gördü.arabaya bin dedi.sen benden nasıl izin almadan çıkıyorsund edi.ağız burun daldı bana.aldatıyorsun belkide beni dedi.arkadasım aradı o kızı getir yoksa polisi ararım dedi.

• ve sen burada bize akıl mı danışıyorsun ? defetsene şu adamı aileni sok araya kurtul nedemek sana daldı falan ne sanıyo bu kendini ?

• b durum nasıl aldatılmaya işaret? arkadaşım rezil pislik dedi ona kızı mahvettin buraya getir dedi.gittim hattı kır dedi.çok seviyorssa ulaşır ailesini devreye sokar dedi.aileme anlatamam beni mahvederler

Erkekler Ne Diyor 3

• yani sen erkeksin neyse sadece gelmek gerekirse yanına gider özür dilerdim ama sevdiğim için kıskanmam normal diyede eklerdim

0|0
    0|0
    • nasıl ben erkeğim pardon? yani sen sevgilini kıskandın kırdın.kızda ağlayıp bitti dedi hattını kırdı ama seviyorda ne yaparsın?

• bakalım..barısma ihtimalimiz olursa..

• Kendimi öldürücek halim yokya ne yapalım merak ettiğimi düşünebiliosa o kabiliyet varsa arar mesaj atar durumu anlatır ya yol verir ya da beklememi söyler bende beklerim başka yapıcak birşey yok

0|0
    0|0
    • sen aramazsın yani?

• off durumun vahim sende sıkma canını yahu:((

• boşver diorum sana keyfine bak aç müziğini kop eğlen çık sokağa gez dolaş nette otur takıl kafana göre

• kafasını kırsalar yeridir bence :D

0|0
    0|0
    • yani çok sevdgn halde o kızı bulup ulasmazmısın?

• ben bencilim sevgilim yok ama olsada aramam zaten :D

işim var gücüm var en fazla ölmüştür ne olacak :D

Kızlar Ne Diyor 1

• evine gider ağız burun dalarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...