Türk kültürü harap olmamış mı?

Sizce bizim türk kültürü tamamen değişmemiş mi?

bu gidiş nereye arkadaş artık utanma ar diye bişi kalmamış elin gavuru bizi hiç bir şekilde yenemedi ama kültür den ve islamdan uzaklaştırarak yendi bizi..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• son 2 yıldır avrupaya özenti başladı onların giydiğini, onların yediğini, hatta onlar gibi saç kestirenler var dediğin doğru türk kültürü erozyona uğradı ancak yok olmadı inşallah yok olmazda...

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu beğenmediği gavurun tuvaletini temizlemek için heryola başvurarak yurtdışında yaşamak isteyen insanların ırkına mensup biri söylüyor asfgasdfgasf, belki 2000 yıl sonra "gavuru" geçersin koçum

2|2
    0|1
    • Bu arada kendi dilini öğren de ilk, sonra "vatan elden gidiyor" propogandalarını yaparsın.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok Haklısın Kültütürümüzüde Aldırlar. Ne Kaldıkı Gerıye.

0|2
    0|2
    • bunu söyleyince çakalların zoruna gidiyor yukarıya baksana

• haaa o salağı biliyorum s.edin önemli biri değil zaten

• boş verin salla gitsin

• Siz bu ellin Gavurun ülkesinde yasamak icin onlarin ülkesine gidip onlarin evlerini temizliyorsunuz.

Senin Gavur dedigin kisi senden her noktada daha üstün.

Bu sacmaliklari yazmak icin kullandigin Bilgisayari gavur dediklerin icat etti.

Hastaliktan geberdigin zaman hastanaye kosuyorsun ellin gavurunun ilacini kullanmak icin.

Ozaman gavurun icatlarini kullanma görelim.

Senin Kültüründe Islaminda 9 yasindaki kizlari kazik kadar adamlara evlendirip tecavüz ettiren bir sapikliktan öte degil.

Keske ikiside tamamen yok olsa.

1|1
    0|2
    • benim dinimde hiç olmasa her önüne gelenele yatmak yok koçum

• ondan rahipler kilisede papazlar sıcak döşeğinde yatarken rahibeler sedirin üstüne yatarlardı demi..

• benny66 katılıyorum sana

• sucu baskalarında aramakta yanlıs

ne yapıyorsak kendi kendimize aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...