Artık kadınlara tövbe ediyorum.

kendimi namaza vereceğim ... ömrümün sonuna kadar bir kadının elini tutmak şöyle dursun yüzüne dahi bakmayacağım. hergün oruç tutacağım. kendime artık kadını haram kılıyorum. tanrı isterse cehenneme atsın yinede kadın benden uzak duracak artık . bir kadına bundan sonra asla duygularımı teslim etmeyeceğim . kadınlara karşı kendimi nasıl savunabilirim ? hangi kızı sevsem ve teklif etsem kabul görmedim ... reddedildim . bu yüzden savunmam gerekiyor kendimi. önerisi olan varsa yardım lütfen ...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Anana söyle sana kız bulsun.

0|0
    0|0
    • annem vefat etti :/ ..

• Tamam kapa çeneni.

• ya defol be .. :/

Kızlar Ne Diyor 7

• biri olmazsa öbürü olur illaki bir gunkarsına seni sevecek birisi çıkar sen bendende karamsar cıktın .. tövbe etme bosuna kimse tek yaratılmamıstır.

1|0
    0|0
  • Merhaba kardeşim.

Kendini şartlandırman doğru değil, oluruna bırak.

Hiç birşeye tövbe etmene gerek yok şu an bir günah haricinde. Sadece seçimlerine dikkat etmen yeterli olacaktır. Namaz ve oruça gelince; bunlar zaten müslümanlık borcumuz. Rabb'in yoluna kadından kurtulmayı vs.. bunun gibi şeyleri sebep görerek gitme. Rahat yaşa, doğru yaşa. Kimse seni sevmek zorunda değil, sen de kimse için bazı şeylere tövbe etmek zorunda değilsin.

Bütün bunlar benim görüşüm.

Sevgiler.

0|0
    0|0
    • ah sincanlı öyle değil işte .. bilemezsin reddedilişlerimdeki yaşadığım acıları, sancıları ... beni tövbe paklar ...

• pekala cevabın için sağol ...

• off Allah aşkına Tanrı kelimesi Tengriden türemiştir yani eski Türklerin kullandıgı bir isimlendirmeydi bu kadar yobaz olmayın bu bir ikinciside kendine işkence etme helal süt emmiş biri için dua et bu ne nefret

0|0
    0|0
  • namaz tövbe oruç diyosun tanrı diyorsun ?

1|0
    1|0
  • Kapan eve dua oruç namaz takıl öyle 2 sevap Point alırsın

1|0
    0|0
  • tamam eyvallah karar vermişsinde yalnızlık Allah'a mahsustur bilmez misin ?

0|0
    0|0
    • 25 yıldır zaten yalnızım ... bundan sonrada çok koymaz bana ... :/

• ne önerim olabilir ? bir grup bayana kızıp tüm bayanları kötülüyorsun. yok onlara tövbe ettim falan. o yüzden öneri falan bekleme benden. yanlış düşündüğün konusunda uyardım ama anlamadın

• iyi

• Müslümanlar Tanrı demez, Allah der bunu önce bir öğren.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• hayatta en sevdiğim şeydir kadın.. evet hepsi benim olsun

0|0
    1|1
    • Müslümanlığın ırkı olmaz, Müslüman Allah der.

• sen başlıkları karıştırdın galiba.. o diğer konuydu ..

sen TÜRK olduğun için müslümansın.. TÜRK ler müslümanlığı seçtiği için müslümansın ! TÜRK , Türkçe konuşur.. TENGRİ der TANRI der.. anladın ?

• tanrıda demiyorum göktengri diyorum var mı ötesi hatta artık tanrıyada inanmıyorum ateistim bundan sonra tamam çıktım dinden oldu mu !

• kes gitsin panpa.

0|0
    0|1
  • Saavaş mı çıktı yahu? dur daha yolun başındasın kardeş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...