Eski erkek arkadaşın davranışlarını anlayamamak (noluur yardım)

biraz uzun ama okursanız sevınırım. 1 ay kadar sevgili olduk. Bana karşı hiç değişme, iyi ki varsın derken iki gün sonrasında ayrılık oldu. En başından beri ben ilgisizliğinden şikayetçiydim, sonra bu nednele ayrılmak istemiştim. O da sorunları olduğunu söyleyerek son bir şans istedi. Şansı verdim ama değişen bişi olmadı, sonra o ayrılmayı istedi ve ayrıldık. Yolda karşılaşınca merhaba dedi ben konuşmak istemedim, sonra tekrar tekrar karşılaşınca bir gün şakayla karışık bizim buradan geçmesene diye mesaj attım, o da hemen cevap attı 'merhaba bile demedin şimdi mesaj atıyorsun şaşırdım' diye mesaj attı kırgın olduğunu belli etti. o gece mesajlaştık 2 buçukta beni aradı, kırgınlığını tekrar söledi. sorunlarından bahsetti, sora laf arasında 'şu an beraber uyusak burada ne güzel olurdu' dedi. Bu masumcaydı biliyorum. laf arasında kaynadı gitti söylediği şey, seninle konuşmasını özlemişim dediğimde 'beni özleme ' dedi. sonra mesjlaşmamız devam etti ama mesajların hep bir nedeni vardı ve hep ilk mesajı atan ben oldum o cevap atsada. şimdi mesele şu ki ben hala onunla olmayı istiyorum, bişiler hissedip hisetmediğini anlayamıyorum. cok duygularını acıklayan bır yapısıda yok. bu konuda akıl verır mısınız ?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• biraz uzun ama okursanız sevınırım. 1 ay kadar sevgili olduk. Bana karşı hiç değiş...Başaramadım :'(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...