Hoşlandığınız bir karşı cins gördüğünüzde ilk anda ?

Hoşlandığınız bir karşı cins gördüğünüzde ilk anda aklınızdan neler geçer? Bakalım kızların aklından neler geçiriyor? erkeklerin aklından neler geçiriyor? Kim daha masum :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• off yavrumm derim içimden

1|0
    0|0
    • way bir kız böyle der mi

• :)

• arkadaşım olan bazı kızlar yapıyor böyle. biz yanındayken dışarda antrenman yapan oyunculara ıslık çaldı lan kız :D

Kızlar Ne Diyor 14

• Şöyle bir süzerim albenisi var mı diye. Yani benim beğendiğim kriterler uyuyor mu acaba diye inecelerim.

0|0
    0|0
    • böyle diyince merak ettim neymiş o kriterler nasıl olursa al benisi olur senini için :)

• tabi haklısın aynı düşüncedeyim seninle. Benim saydıklarım dışarda ilk kez görüp hoşuma giden bir erkek için için düşüncelerimdir. Aslında beni çok seven benim için hiçbir fedakarlıktan kaçmayan bir erkek için kriterlerimi değiştiririm. Önemli olan 2 gönlün bir olması gerisi samanlık seyran.

• güzel düşünce çok olgunca zaten ciddi bir ilişkidede mantık bu olmalı

• Ay çok tatlı allahim lütfen bana baksın luuuutfen

not: bakmadi

1|0
    0|0
  • kesin evlidir ,kapmışlardır.cillop gibi de adammış tüh bende ki şansın taaaa ..diye başlar..

0|0
    0|0
    • çok fena cevapların var ya senin :)

• Aman tipimi görmesin. Daha doğrusu tipsizliğimi kdjflgkdf.

2|0
    0|0
  • bir süre kafamin icindeki tüm yeri o kaplar, sonra yavas yavas yara bandini cikarir gibi sökmek zorunda oldugumu ve sadece hersey kafamda olustugunu anlamaya zorunlu kalirim :)

0|0
    0|0
  • hiiiii çok tatlı anıtı dikilmeli diye içimden geçiririm :)

1|0
    0|0
    • sen bak diye anıt önünden geçersen iç geçirisin

• hıı pardon ama hoşlanmam için illa çok yakışıklı olmasına gerek yok bazen insan farklı bir çekim hissediyor

• tipe takılmaman güzel

• su an bana bakarken ne düşünüyor diye merak ederim :D

0|0
    0|0
    • sen bir kız olrak biliyo musun istediğini

• Soyle söyliyim an an değişiyor. Hani kizlar derler ya komik zeki kültürlü maco ama romantik olsun diye işte hepsinin olmasini istememizin sebebi isteklerimizi yerine gore karsilayabilme drumu. Sacma gelebilir ama ama bence nden bu :)

• Allah çirkin şansı versin

0|1
    0|0
  • Cirkinliğin gozu kor olsun be. derdim hep dedim gibi

1|0
    0|0
  • Acaba çocuğumuz kime benzer?

1|0
    0|1
  • Ben heycanlanırım heralde :)

0|0
    0|0
  • Dur bakim telefonla ugrasiyor mu derim

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın derim

0|0
    0|0
  • cıns hepsı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim aklıma papatyalar arasında uçuşan kelebekler ve aşk şiirleri geliyor. Bende kırlarda hoplaya zıplaya koşuyor oluyorum.

5|0
    0|0
  • Gözlerine bir bakarım.Bazıları içine çeker resmen.Onu yakalayıp yakalamamak önemli değil ama bir dış görünüşte tek garipsediğim organdır göz.Dış görünüşle ilgilenmem fazla.Sıradan bayan herkes..Önemli olan fikirleri..

Peace ^^ brother.

0|0
    0|0
  • Şimdi buna yıldızları saydırmak vardı 8'(

1|0
    0|0
  • Baya uzun bir süre aklımda kalıyor, birlikteliği düşünüyorum, oysaki o kim bilir nerelere gitmiş oluyo

0|0
    0|0
  • Vay ... millete şapur şupur bize yarabbi şükür.

Bazen de gerçekten rüya gibi böyle tarifsiz güzellikte kız görürüm ve şöyle düşünürüm ulan bunun yanına yakışacak erkek var mıdır ? acaba bunun sevgilisi var mıdır normal insanlarınki gibi ? varsa nasıl bir tiptir ? anında bunlar geçer kafamdan... ^^

0|0
    1|0
  • Direkt gözlerinin içine bakarım ve o gözlerini kaçırana kadar gözlerimi çekmem. Karşıdakine elektrik göndermenin en etkili yöntemi bu :)

1|0
    0|0
  • Saçlarina bakarim gögüslerine bakarim kalçasına bakarim 1 saniyede 1500 farkli fantezi kurarim sonrada agzımin suyunu silerim :D

1|0
    0|0
  • vay ... derim kıza bak .. sevgilisi varmıdır acaba die düşünürüm eger cok etkilendiysem konusmak icin bir bahane bulur muabbet acarım

1|0
    0|0
  • İşte başlıyoruz derim :)

1|0
    0|0
  • Evlensen senle ne güzel olur kuzum :D diyorum niyeyse :D

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum kimdir nedir necidir :)

0|0
    0|0
  • Bu insansa ben hayvanım derim :D

0|0
    0|0
  • Ananı ... derim sonra böyle böyle karnıma bir ağrı girer yan dönerim cincik gibi kız kaçıyor otobüs gibi derim

0|0
    0|0
  • hemen gidip konusurum.yoksa o gece yatamam

0|0
    1|0
  • hemen kötü davranırım da imkansız sevdiğim birinin karşıma çıkması

1|0
    0|0
  • Güzelmiş admin kardeş deyip yoluma devam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...