Hoşlandığınız bir karşı cins gördüğünüzde ilk anda ?

Hoşlandığınız bir karşı cins gördüğünüzde ilk anda aklınızdan neler geçer? Bakalım kızların aklından neler geçiriyor? erkeklerin aklından neler geçiriyor? Kim daha masum :)

0|0
15|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim aklıma papatyalar arasında uçuşan kelebekler ve aşk şiirleri geliyor. Bende kırlarda hoplaya zıplaya koşuyor oluyorum.

5|0
    0|0
  • Gözlerine bir bakarım.Bazıları içine çeker resmen.Onu yakalayıp yakalamamak önemli değil ama bir dış görünüşte tek garipsediğim organdır göz.Dış görünüşle ilgilenmem fazla.Sıradan bayan herkes..Önemli olan fikirleri..

Peace ^^ brother.

0|0
    0|0
  • Şimdi buna yıldızları saydırmak vardı 8'(

1|0
    0|0
  • Baya uzun bir süre aklımda kalıyor, birlikteliği düşünüyorum, oysaki o kim bilir nerelere gitmiş oluyo

0|0
    0|0
  • Vay ... millete şapur şupur bize yarabbi şükür.

Bazen de gerçekten rüya gibi böyle tarifsiz güzellikte kız görürüm ve şöyle düşünürüm ulan bunun yanına yakışacak erkek var mıdır ? acaba bunun sevgilisi var mıdır normal insanlarınki gibi ? varsa nasıl bir tiptir ? anında bunlar geçer kafamdan... ^^

0|0
    1|0
  • Direkt gözlerinin içine bakarım ve o gözlerini kaçırana kadar gözlerimi çekmem. Karşıdakine elektrik göndermenin en etkili yöntemi bu :)

1|0
    0|0
  • Saçlarina bakarim gögüslerine bakarim kalçasına bakarim 1 saniyede 1500 farkli fantezi kurarim sonrada agzımin suyunu silerim :D

1|0
    0|0
  • vay ... derim kıza bak .. sevgilisi varmıdır acaba die düşünürüm eger cok etkilendiysem konusmak icin bir bahane bulur muabbet acarım

1|0
    0|0
  • İşte başlıyoruz derim :)

1|0
    0|0
  • Evlensen senle ne güzel olur kuzum :D diyorum niyeyse :D

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum kimdir nedir necidir :)

0|0
    0|0
  • Ananı ... derim sonra böyle böyle karnıma bir ağrı girer yan dönerim cincik gibi kız kaçıyor otobüs gibi derim

0|0
    0|0
  • hemen gidip konusurum.yoksa o gece yatamam

0|0
    1|0
  • Bu insansa ben hayvanım derim :D

0|0
    0|0
  • hemen kötü davranırım da imkansız sevdiğim birinin karşıma çıkması

1|0
    0|0
  • Güzelmiş admin kardeş deyip yoluma devam :D