Fenerbahçe neden cemaat kurmuyor?

arkadaşlar oylar akp ye gitcene cemaat kursunlar insanları yanlarına çeksinler zaten FENERBAHÇE lilerin %85 i akpye oy vermicek hem cemaat gelisir hemde oylar bosa gitmez.sizin düşünceleriniz.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen yönetim kurulundan olsan valla başbakanlığa da geçersin :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• futbolda ve siyaset oldukça bir yere varılmaz

0|2
    1|0
  • Bence saçmalamışsın AKP'ye en fazla oyu veren takım sizsiniz Başbakanı stadında alkışlatan Ünal Aysal değildi Atatürkçüyüm diye rol yapıp Mustafa Sarıgülle veyahut başka bir CHPli ile aynı karede bile olmayan bir başkanınız var sporla siyaseti de ayırmayı öğrenin artık spora siyaset girdiği sürece bu ülke futbolu hiç bir zaman gelişmez

0|0
    0|0
  • yorumsuzum ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Siyaset ayrıdır spor ayrıdır hiçkimse sporda yaşanan olaylardan dolayı siyasi görüşünü değiştirmez yani senin dediğin %85 çok abartı aAziz Yıldırım son günlerde Atatürkçüyüm diyerek çok iyi rol yapıyor bundan bir kaç sene önce nedense Aziz Yıldırım´ın ağzından Atatürk ile ilgili hiçbir cümle duyamıyorduk eskiden Başbakanı Kadiköyde alkışlattırıyordu Aziz Yıldırım Atatürkçü ve Laik insanların desteğini alıp bu işten paçasını yırtmaya çalışıyor aslında çokta iyi bir numara ama akıllı ve zeki olan insanlar bu numarayı yemiyor üstelik Atatürkçü adam askerlikten yırtmak için sahte çürük rapor almaz Atatürk bugün olsa Aziz Yıldırımın suratına tükürürdü

1|1
    2|2
    • madem oyle gidip basbakanın ogluna soylesenize askere git diye

• Dediğim gibi polisin savunmasını yapmayacağım ama sana sadece şunu söylüyorum Aziz Yıldırım ve Başbakan yalan söylüyor Pararel devlet diye birşeyde yok

• bilmiyorum artık.

• Bi o eksikti 1453 :))

0|1
    0|0
    • eksikti gerçege donüstürmemiz gerek :)

• Özelden açıkla :) Tm tm ısrar yok aklıma üşürün sadece gzl bir link bence ;)

• sonra açıklarım o zmn:)

• bahsettiğin cemaat din ile ticaret yapan yeşil sermayeyi çeviren. faiz haram diyip kendi bankasında deli gibi faiz aldıran amerikanın kucağındaki çakma peygamberlerinki gibi mi?

0|1
    0|0
    • fetullah güleni sevmem ben oyle bahsetmedim dogru yoldan sapmıyan bir cemaat olsun.hemde akp dini kullanıyor daha ne kadar devam edicek yakında tüm ülke onların cemaati olursa bize hak verirsiniz.

• bana kalırsa bu cemaat kelimesi ve kavramına bir süre hayatından çıkar.Haklısın hiç olmadığı kadar dile düşmüş durumda fazlası ile gündemde. ama bir ülkenin tüm insanları birlik olup yaşamak varken zaten özellikle son yıllarda sağcı solcu akp li chp li sünni alevi türk kürt diye bölünmüş ülkemizi birde biz bölelim.yeri geldiğinde kürt olmadan alevi olmadan ya da sağcı olamadan yani senden karşıt düşüncelide olsa onların hakkınıda savunabilmek gerekli.

• sünni alevi kürt kardeştir haklısın

• senin başkanın akp yalakası ama

0|1
    1|0
    • aziz yıldırımmı kardeşim iyimisin sen :)

• ben senin seviyene soz edemem terbiyenede oyle zaten öyle olması gerekir kendi seviyelerimle tartışim size iyi akşamlar.

• adımı silmene gerek yoktu gösterseydin senin tek yaptıgın prokokasyon cvbınıda aldın

• o dediğine cemaat değil örgüt denir kardeşim.

0|1
    0|0
  • SDFASDFA abi ne zekisin :D ne güldüm

0|3
    0|0
  • Benim ne kadar sıkı fenerbahçeli olduğumu az çok bilirsin

Ama bu yazdıkların fenerbahçeliliğe yakışmıyor saçmalamışsın oldu olacak başkanıda feytullah gülen yapalım

0|1
    0|0
    • saçmaladımı farkındayım :) fetullah gülen gelirse bu sefer ülke kokunden batar.

• kardesım kusura bakma ama güldüm :)

0|1
    0|0
    • yaw fenerbahçe liler bile gülüyor nolcak benim bu durumum :)))

• durum onu gosteriyor kardesim :)

• ne zekisin be abi :)

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım parti kursun isterim. %15 - 20 rahat alır.

0|1
    0|1
  • saçmalama :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...