Ölüme ne kadar yaklaştınız ?

Ölüme gerçekten yaklaşanlar bilir tüm vücudun birdenbire nasıl ısındığını ? Tüm hayatın gözün önünden film şeridi gibi değilde saniyede onlarca fotoğrafın gözünün önünden geçtiğini ?

Sizinde gerçekten ölüme yaklaştığınız an oldumu ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bi domuz gribi gecirdigimde hissettim vucudumun olmeye hazirlandigini. cok kotu bir histi. bir de bir arkadasimin fikrinin kurbani olup yarim bardak nescafeye(kuru nescafeden bahsediyorum) kola karistirip ictigim gun ruhumun karnimda toplanip yukari cekildigini hissettim. cok kotuydu.

0|0
    0|0
    • 1. olay için geçmiş olsun.Gerçekten kötü bir durum ama 2. olayın gelişimini merak ettim :)

• Geçmiş olsun.

• tesekkur ederim..

Kızlar Ne Diyor 4

• kaza yapmıstım motorsıkjlet kazası :D

sankı uzerımden bır agırlık kalkmıstı her yerım uyustu 1 saat hıcbır acı hıssetmedım :D

hastanede anam anam bagırtılana akadar :D

psıkolojım bozuldu .

0|0
    0|0
    • Çok iyi biliyorum o hissi.Acil serviste kırılan kemiği bastıra bastıra yerine oturtup alçıya aldılarsa bide.O acıyla rontgene gönderdilerse.Hele ameliyattan sonrası.

Hatırlamak bile istemiyorum.

• Sağol.Sanada geçmiş olsun.

• tesekkur ederım .

• 3 tane kocaman kopegin beni yakalayip issirdiklari an

0|0
    0|0
  • evet oldu ama bunu hatırlamak istemiyorm bile :@

0|0
    0|0
  • hiç yaklaşmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şu lunaparklarda dönen adı neydi hatırlayamıyorum ona binmiştim tam yukarıda ters vaziyetteyken kilidi açıldı nasıl yapıştım ama o beni tutan şeye Allahtan görevli fark etti durumu hemen indirdi aşağıya yoksa fazla dayanamayacaktım bir keresindede otostop çekerken sarhoş birinin arabasına binmiştim yarı yolda indim ama o ne araba sürüşüydü ya hemen şehadet getirmeye başlamıştım birde 17 ağustos depreminden 5 dakikayla yırttım 5 dakika önce girdiğim tuvalet yerle bir olmuştu

0|0
    0|0
  • İlkokulda merdiven vardı parktakilerden asılırsın ilerlersin.

Ben onun tepesınde asılıyordum birden çat yüzüstü yere düştüm.

Uyandığımda tuvaletteydim ağzım yüzüm dağılmıştı. :(

0|0
    0|0
  • Neredeyse hergün. Sanki kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor, miğdemde ateş yanmış gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • yaklaştım sonra hemen kaçtım

0|0
    0|0
  • kimin ne zaman öleceğini allah bilir de öyle bir durumlada karşılaşmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...