Ne bu şimdi n'apiyor?

5 aydır biriylen çıktım kendisi İstanbul'da ben konyada ..

1 hafta geçti biteli ve 1 haftadam bugüne kadar aramadı

Az önce telefon geldi shoka uradım tabi ve salak biranda bana şey diyor

Benim arkadaşlarımdan uzak dur seni babana derim velan filan kaç kere aynısı tekrarladı bende dedim kimiş şöyle bakım diye zert davrandım defol ya dedi gine dedi uzak dur arkadaşlarımdan seni babana derim diye amacı ne bu aptalın İstanbul kim ben kim ne çevresimi tanırım nede en iyi arkadaşlarını .. çok merak ediyorum naomak istiyor bu salak sınırımı öyle bozduki başta çok kötüydüm sonradan allahın vardır bildiği birşey diyerek unutum unutum an böyle saçmalık yaratı ya allahımmmmmm ne bu şimdi napiyor

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• seni babana derim :))))))))))))))))))

sene olmuş 2014 :)))

nerden buldun sen bunu ya :)

0|0
    0|0
    • Iste .. hahahahaha ya uyuz oldum amaci nedir bilsem :) nedemek bu simdi biranda

• Cinsel ne alaka ya ahahahahahhahaahah allahim yarabbim

• bu kadar alasız bir davranışın ancak bu kadar alakasız bir nedeni olabilir.

Erkekler Ne Diyor 3

• öle yaparak bence senle konuşmak veya korkuturum ayağına yatmış.ey yumurtaya can veren allahım o kullarınıda ver:):):)

0|0
    0|0
    • Ahhahahahahahahaha hay gulesi yoktu ha sencd oylemidir ha bu salakta ailesine inkar etti iliskimiz yok diye halbuki teyzeleri sahit diyorumki ailesine inkar eden adam babama nasil laf edecek ? Hahahaha

• puhahahha ya dünki ark isteğini yanlışlıkla kaldırmışım tekrardan gönderirmisin panpa:):):)

• boşver aldırma

0|0
    0|0
    • Aldirmam sebebi ne amaci ne iste

• Tanimamki o istanbulda ben konyada kim nerden gorcek beni hahahahaha hay allaaaahimm instagramda veya nebilim oralardanda engeledi

• erkek takıntısı boşver çoğunda olur

• CEVAO ne ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Selamda söyle diyeydin nerden buluyonuz böylelerini bir halt yapamaz:D

0|0
    0|0
    • Yapamaz da sinirimi cok kotu bozdu ya nedir simdi bu aklim almiyor ha oynadi etti*olup gitti amacini bilmek istiyorum aramiyan kisi bunu yapti allahım

• amacı o zaten

• Yazik ya aciyorum kendisine .. bakalim bundan sonra seveni bulacakmi

• Bişey olmaz seni kıskarmış bes belli. Yüz verme

0|0
    0|0
    • Kiskarmis derken turkcem vazla iyi degilde 5 ay oldu hollandadan geleli :) hehe yuz verdim yeterince simdide vermedim ne halde

• Hmm bak o olabilir dedim ya 5 ay boyunca hergun yuz verdim fazlasiyla ve 1 hafta oldu biteli ben mutsuz oldukca sende mutsuz olacam allahindan bul dedim rabbim icimi acti unutum vallaha nasil olsu severken unutum ama şimdi yuz vermiorum vermedim once dedim barisak edek yuz verdim asiri derecede simdiyse ne laf ediyorum nede birsey

• Karaktersizse en iyisini yapıyorsun.

Yükleniyor...