Başınıza böyle talihsiz bir kaza gelse ne yapardınız?

iş yerinde, okulda, sokakta ya da AVM'de yürürken, birden pantolonunuz ya da eteğiniz belinizden düşüp aşağı iniverdi.

böyle bir durum başınıza gelse ne yapardınız?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• sorma ben bir defasinda ise gelirken markete ugrayim dedim, kumaş pantolon altimda boxer var. koseyi dönerken dukkanin demirinin parcasi cikmis yerinden cartttt diye ayrildi pantolon ve boxeri da sagolsunlar düğmeli yapmislar, düğmesi de acilmiş, alet sebek gibi cikiverdi disari. dukkandan da 3 tane güzle hatun cikiyor. ben zaten durumu gec anladim yani malin disari ciktigini. hatunlarin 3 u de agzini kapayıp gülmeye basladi. bir baktim mal disarda. elimle kapadim kapatabildiğim kadar ve ben de sirittim onlara. napim. erkeğin mali meydandadır dedim içimden geçtim gittim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• El Cevap: Derha pantolonumu ceker once etrafta kac kişiye rezil oldum diye bakardım. ger goren az ise sallamazdım. Çok kişi gördüyse mumkunse bir daha o alışveriş merkezinin önünden geçmem hatta hatta o şehri birkaç haftalığına terk ederdim.

1|0
    0|0
    • hahahah kemerleri bağlıyalım alçalıyoruz :D

• sanırım benim pantolonun fermuarı cok kullanmaktan yalama olmus bu kadar dustugune gore. Tabagımı bitirir oyle cekerdim pantolonu. Boxer var ne de ola biey olmaz...

• aaaaaaaaaaaaaaaa yter yaa gülmekten karnıma ağrı girdi :D

• etkıye tepkı olarak gerı cekerdım :D napıcam baska baylar bayanlar abılerım ablalarım bakın donum dustu ızleyın mı dıyım :D

0|0
    0|0
  • Kim bu donlarındaki yabancı ?

0|0
    0|0
  • olabilir hemen yukarı toplardım.

0|0
    0|0
  • apacağım şey tekrardan iymek olurdu insanlık hali nolacak benim için sorun yok. ama kız olsam bilmiyorum. bir de altında iç çamaşırı yoksa ya da tanga, g string falan var offff:D

0|0
    0|0
  • olmus dan ölmüşe çare yok:))

0|0
    0|0
  • Olan olmuş birkere :) Yapacak birşey yok, yola devam.

0|0
    0|0
  • Totomada , boxerımada güveniyorum. Sorun yok .

0|0
    1|1
  • millet malzeme görürdü. bayanlar için çok sıkıntılı bir durum.

0|0
    0|0
  • utanilcak bise yok insanlik hali der isi dalgaya alirdim

0|0
    0|0
  • bu kadar salak nasıl oldum onu düşünürdüm bunun olması için süper geri zekalı olmak lazım bu kaza değil.

0|0
    0|0
  • biz erkekler o yüzden kemer takıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ayy çok kötü bir durum yerin dibine geçerim :(((( hemen yukarı çekip kosarak eve gelir ve hüngür hüngür ağlarım :(((

0|0
    0|0
  • her şeyde bir hayır vardır derim

0|0
    0|0
  • Yerin dibine girerim

0|0
    0|0
    • bozuntuya vermez, çekidüzen verirdim kendime :)

• çıkarırı atar yola devam ederim ohbe rahatlık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...