Kaç yaşınıza kadar geceleri altınızı ıslattınız ya da bez bağlandı?

Şimdi vay sen gene xşansx muşamba bez sorusu diye laf atanı panamaya kadar sayarım sanane lan doğru sorulara cevap yok keyfim böyle istiyor var mı lan zevk için soruyorum zevk için bezliyorum var mı lan he o kadar...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç hatırlamıyorum.. Çok küçüktüm.

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli yatağımı hiç ıslatmadım. .

0|0
    2|2
  • Ben hatırlamıyorum, annem 3 diyor.

0|1
    0|0
    • Yani muşamba bezlerle bezlenmedin ileri yaşına kadar geceleri mavi muşamba bezlerle altın bezlenip sımsıkı düğümler benim gibi sana atılmadı dimi?:))

• bezle alt ıslatmayla kafayı bozmşsn.inanamıyorm hala bu soruları gördğme

0|0
    0|0
    • Bezle muşamba bezlerle bozdum kafayı evet öyle işte çok fazla yaşıma kadar muşamba bezle geceleri bezlendim.

• Senin psikolojik tedavi gormen lazim. Belli ki annenin seni buyumene ragmen bezlemesi sende buyuk bir etki yaratmis. Kendin gibi birini ariyorsun veya senin bu durumunu kabullenecek birini. Sunu bil cogu insan senin gibi buyuk yaslara kadar bezlenmemistir ama eminim kimse senin bu durumun yuzunden senden uzaklasmaz. Psikolojik tedavi gormen lazim bunu dalga gecmek amacli soylemiyorum senin bu dusuncelerden kurtulup gecmiste birakman lazim. Emin ol iyi bir psikolog sana gayet iyi yardim edebilir :)

0|0
    0|0
    • 16 yaşıma kadar bitene geceleri muşamba bezlerle bildiğin eski usül mavi ve pembe renk her gece bağladı bana işte o yüzden soruyorum arada yani sıcak olurdu terlerdim gece sağa sola dönerdim muşambaları biliyorsun kolay değildi bezlenmek onla böyle işte ne diyim.

• Acikcasi bilmiyorum kendi zamanimi hatirlamiyorum bezlerin yapisini bilmiyorum. Ama cok tuhaf geliyor bana kendini baska seylere yonlendirmelisin ilk is butun bezlerini atmalisin bundan vazgecmelisin nerdeyse 30 yasina gelmissin birakmalisin

• Hıım anladımda muşambayı hatırlarsın önden iki arkadan iki uçu vardı işte yumuşak yapısı vardı kendine has kokusu vardı elin değse eline yapışıyordu bezlenince terletir sıcak yapardı bunlar özellikleriydi sıraladığım hatırlatma yaptım sana,ama zevke dönüşme durumu oldu bahsettiğim gibi oda muşambanın yapısından çok narin bir yapısı var o yüzden oldu bırakmam imkansız gibi birşey çok mutlu oluyorum kendimi yatarken muşambayla bağlayınca,iplere asılması bile güzel tabi asamıyorum evdekiler var.

• hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • Hım anladım altını ıslattığı için geceleri 18 yaşında kızına ve oğluna muşamba bez bağlayan anneler bile var yani bildiğin muşamba bezle bezliyorlar yani iyi ki yokmuş sende.)

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç altıma işemedim.Ama ilkokul 1. sınıfta altıma sıçmıştım ahahauhasuas :D

0|0
    0|0
  • Sanırım 2-3 yaşına kadardı.

0|0
    0|0
  • üç yaşında geceleri baba çık lan tuvaletten diye bağrıyodum :)

0|0
    0|0
  • evet varrr

0|0
    0|0
  • yedi göbek tuvaletçiyiz biz ne işemesi -.-

0|0
    1|0
    • sen işiyosun hala bana suc atma dün gece yine ıslattın bıktım su carsafları yıkamaktan boşucam seni en sonunda..

• sabah akşam içiyosun biraları sonra ben yıkayım.. bundan sonra koycam legeni önüne sen yıkıcan--.-

• en son hatırladığım 5 yaşındaydım kuzenim askerden izne gelmişti benden 15 yaş büyüktür beni çok özlemiş beraber yatmıştık sabah kalktık lan dedi kaç kere işedin yatmadna önce damqacanayla sumu içtin.

0|0
    0|0
  • en son askerde yapmıştım altıma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...