Sizce galatasaray bu sezon dorduncu yildizi alirmi?

soru acik ve net sizce galatasaray bu sene sampiyon olurmu?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Alacaktır, inanıyorum...

ama önce şu Kartal'ın kanadını kırmalı. yüksekten uçmaya başladı yine. arada çıkıntı, sürpriz istemiyoruz.

ilk hedef 23 Şubat :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• hakemler bu şekilde yardım etmeye devam ederse şampiyon olur 4. yıldızı takarsınız. ama maçlar adaletli yönetilirse galatasarayın deplasman maçları zor çoğu düşme potasındaki takımlarla oynayacak.

1|5
    3|4
  • kim ne derse desin Galatasaray hep ilklerin takımı olmuştur link borumu ulan Galatasaray bu şampiyon olup 4. yıldızı takacak ama bunlar artık Galatasaray taraftarı için yetmiyor tek birşey bizi doyurur ŞAMPİYONLAR LİGİ kupası

1|0
    0|0
  • Allah'ın izniyle takacağız 4 yıldızı.inşallah bu sene şampiyon olcaz.

3|1
    1|3
  • şampiyon olamaz 4. yıldızı alamaz

2|5
    2|3
  • 3 Hafta öncede yazdım şimdide yazıyorum sonunda yine biz kazanacağız,Tüm engellemelere rağmen Şampiyon olup 4. yıldızı takacağız.

1|0
    1|3
  • ne olursa olsun ŞAMPİYON FENER

not:lütfen hakaret etmeyin eden kişilerin seviyesini ortaya çıkarıyor.

1|5
    2|3
  • galiba sanırım inşallah :D

2|1
    1|0
  • ben bir beşiktaşlı olarak acı ve gercekler busene ne olursa olsun fener şampiyon olur

2|4
    2|1
  • Bekleyip görücez...

2|1
    0|0
  • söke söke

1|1
    1|1
  • Deplasmandaki performansına bağlı...dış sahada daha fazla kazanmaya başlarsa neden olmasın 4 puan ne ki zatan bir maç fenerle...ama mutlak suretle deplasman maçlarında daha iyi olmaları gerek

1|0
    1|2
    • fenerin 3 derbi deplasman

• Trabzon ile beşiktaşı derbi saymamak lazım özelliklede trabzonu..fener onları her yerde yener..önemli olan bizim deplasman performansımızı artırmamız ve feneri arenada yenmemiz...Türkiyede artık iki büyük klüp kaldı oda Galatasaray ve Fenerbahçe..trabzon ve beşiktaşın anadolu klüplerinden farkı yok bence

• Allahin izniyle bu yil 4. Yildizi takicagiz. En buyuk galatasaray

2|1
    1|2
  • alamaz

olamaz

.

1|3
    2|1
  • Belli olmaz bekleyip görelim :)

1|1
    1|1
  • puan farkını açarak hemde:))

2|2
    1|3
  • alır alır alışı kuvvetli

0|1
    2|1
  • Allahın izniyle Birilerinin Gözüne soka soka alıcaz Dördüncü yıldızı.

1|0
    0|0
  • Cevapta açık ve net hayır

1|1
    1|0
  • açık ve net! aynı anlama gelmiyor mu? gereksiz sözcük kullanma! yalarun:D

0|1
    1|0
  • bjk ilk yarıdada ilk maclar iidi caktık dagıttı kendini fb nin fiktstürü cok zor

0|0
    0|0
    • sadece yunusla değil fenerbahçe ligin en çok galip gelen takımı o yüzden her hakemle galibiyetimiz fazla

• hakemlerle mac kaybeden bir siz değilsiniz ben yunustan bahsediyorum sanki kac mac oynadın daha

• hayır alamaz.. beşiktaş şampiyon olur

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• bence olmaz

1|3
    2|1
  • Fenerbahçe'nin olduğu yerde, hiç sanmıyorum.

2|3
    3|2
  • Çok açık ve net şekilde alır!

1|0
    0|0
  • Şu an Gs nin ne kadar şansı varsa Beşiktaş'ında o kadar şansı var,eğer puana bakıp konuşursak Fb'nin hepsinden çok şansı var.

1|1
    1|0
  • alamasın umarım da eski sevgilim sevinemesin

2|1
    2|3
    • farkli bir bakis acisi :)

• hahahahahahah takimina skim diyen taraftarlar ve ne diyosun sen :))

• askim diyen diycektin yanlis olmus

• alamaz asla

0|0
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon diyenler sadece fanatik fenerlilerdir yoksa futboldan anlayan herkes galatasarayın şampiyon olacağını bilir acı ama gerçek

2|2
    1|2
    • sadece kimsenin kalbini kırmam kimseye kufur etmem onun harici fanatik fenerliyim.

• alllırr fb böle giderse:D

1|1
    2|3
Yükleniyor...