Erkek arkadaşımla aramızdaki problem sizce neyapmalı?

2 aydır çıktığım biri vardı ama son zamanlarda çok değişti birimi var diyorum hayır ailenmi benmi şumubumu hayır kendisi hergün içen biri ama evinde bir zararıda yok banada çevresinede ve kendisi yeni ayrılmış 6 ay olmuş benim üstüme gelme zamanla bırakacağım dedi bende üstüne gitmedim hiç ama son zamanlarda çok değişti yarın konuşalım tamam diyorum yarın oluyor aramıyor yine neoldu yok bişey üstüme gelme ben kötü biriyim dedi sürekli içiyorum bu sorun değil bunu beraber atlatabliriz yanındayım dedim tamam aşkım yarın konuşalım diyor tekrar konuştuk değişceğini daha ilgili olcağını söylüyor ertesi gün tekrar aynı ben yazmasam yazmaz ssormaz en son yeter dedim oda üstüme gelme fazla dedi bende bitiridim artık yoruldum çünkü szice problem nedir anlıyamadım sildimde onu heryerden oda oğün bugun aramadı zaten bende aramıyacağım

Güncellemeler:
bu söz hoşuma gittiği paylaşmak istiyorum sizlerle :)

senin kaybettiğini sanıp arkasından üzüldüklerin belkide kurtulduklarındır.. unutma kimi gittiği yeri mutlu eder kimi terkettiği yeri

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• arada bir problem yok.. zaten aranızda hiç bir şey yok bence..valla çok iyi anlayışlı birisin.. kaldı mı senin gibi biri diye düşünüyorum açıkcası..2 aydır birlikte olduğunu birine bu kadar özverili anlayışlı ve destek olan.. hayranlıkla okudum..herkese senin gibi bir sevgili.. eş gerek...

1|0
    0|0
    • evet çok sabırlı ve iyi niyetliyim öylede yanaştım yeterki yanımda ol ve yanında olayım herşey halolur dedim ama neyptıysam yaranamadım işte yine kaybeden biz olduk iyi niyet yaramıyor insanlara

• bu zamanda böyle böyle düşünen annelerimiz kaldı diye düşünüyordum ben.. yaramadın çok önemli değil kaybedenin kim olduğu neyi kaybetti çok belli olmaz.. zaman bırakmak gerek..bazen kaybedilmiş ya da kötü gibi görünen şey.. aslında bir kazanç ya da iyi olabiliyor.. bunu zaman içinde görebiliyrosun..iyi niyet hiçbir zaman kaybetmez..

• bir söz vardı az önce hoşuma gitti paylaşayım

senin kaybettiğini sanıp arkasından üzüldüklerin belkide kurtulduklarındır unutma kimi gittiği yeri mutlu eder kimi terkettiği yeri

güzelmiş..

Erkekler Ne Diyor 10

• O haklı... O değişmezdi. Sen elinden geleni yapmışsın, o adım atmadığı için bir anlam ifade etmedi sadece... Bundan sonrası ona kalmış, zorlama artık... Olacağına varır her şey.

cut.

1|0
    0|0
  • onun aklı hala eskisinde kalmış.. vur dalı gitsin, hiç uğraşma..

sen ona değer verdikçe kendi değerini düşürürsün..

1|0
    0|0
  • zaten baskıdan özgürlüğe adım atmış adam senide taşıyacak durumda değil bence daha uslu birilerini bulmayı dene

1|0
    0|0
    • değilmi zaten bıkmış bide benimi çekecek ozaman başlamasınlar bir ilişkiye

• teşekkürler

• yazışmak bir zevkti ben teşekkür ederim

• sen terket hem sen hem o mutlu olsun

1|0
    0|0
    • olabliyorsa olsun

• ozamanı yok artık bitti

• bukadar basit:)

• canım seni sevse değer verse seni üzmez seni arar sorar ilgisini şefkatini sevgini alakasını sana verir sana yoğun bir şekilde akıtırdı hatta seni görmek senle olmak için bahaneler yaratırdı iyi olmuş bence

0|0
    0|0
  • aramayacaksın işte sallama boşver zor bir dönemde belliki

1|0
    0|0
  • kesin vardır bişeyler artık söyler mi söylmezmi bilmiyorum

1|0
    0|0
    • söylemeden sildim artık :))

• ya bir kıza rkadaşım vardı hemşire bana 4 yıl içinde evlenelim diyordu atanmayı bekleme felan polıs ol asker ol dedi bende ayrıldım :)

ne bu hız ya kız benle yaşıttı 23 yaşında daha önce 3 ay veli kalmış boşanmış ne bu hız ya dedim

• neypasın herkez kendini sağlama almak istiyor kaçırmamk istiyor:))

• Ayrılmakla iyi etmişsiniz bence. Yaşlarınız kaç? Son derece iyi niyetli davranmışsınız ama anlamamış seni. Seninle ilgilenenleri değerlendir derim ben..

1|0
    0|0
    • 30-35 arasıyız ilgili görünüyorlar bikaç gün sonra değişiyorlar neyapacağız:)

• Vallahi yapacak pek 1 şey yok. Umarım ilgili ve değişmeyen 1 isine rast gelirsiniz. Bu 2 aylık sevgiliniz kaçıncı sevgilinizdi?

• Sevmiyor seni anlaa. Özgürlüğünüde yitirmek istemiyor.

0|0
    0|0
    • kendisi bilir ozaman başlamasaydı

• salla:)

• evet sevmiyormuş dün daha iyi anladım dk bir gol bir yeniş evgili yapmaya çalışıyor adam :D

• 2 ay mı ? güldürmeyin beni ya. son zamanı mı varmış sacmalama bitir

0|0
    0|0
    • bitti yüzünü şeytan görsün

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgili gizli kullanıcı :)

Öncelikle erkek arkadaşının içki içmesi başlıbaşına bir sorun teşkil ediyor. içki içmesi şimdilik zararsız gibi gözükse de ileride daha büyük sorunlara yol açabilir ve ilişkiniz daha da kötüye gidebilir. henüz ayrılığı sindirmeden hayatına girivermişsin. tabi bu senin suçun değil, bunu sonradan öğrendiğini varsayalım, ki öyle olduğunu düşünüyorum. o arkadaşın bazı duygularını içki içerek bastırıp kendini yatıştıracağını sanıyor, yazdıklarına bakılırsa tutarsızlıkta var ilişkinizde. kendisine bu kötülüğü ve haksızlığı yaparken öte yandan da seni de incitip, yıpratıyor. bence bu haksızlık. bunu sana yapmasına izin verme.

kendi haline bırak daha çok yeni hem. şunun şurasında 2 ay gibi kısa bir süre. uzun lafın kısası problem içki. ayrıca onu rehberinden ve diğer sosyal ağlardan silmen senin hayrına diye düşünüyorum. çok da iyi yapmışsın . Alkol almayan biriyle de mutlu olabilirisin ki :) eğer gerçekten istiyorsan tabi bunu.. umarım biraz olsun olumlu yönlendirmişimdir seni. hşçk.

1|0
    0|0
    • sayın asi ve tutukulu youmun için çok teşekkür ederim:)) beni çok aydınlattın çok haklısın allah karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın hepimizin ..

• iyi geliyorsun bana :D

• sevindim buna :))

• bence siz ona destek olmanız lazm dı keşke rahat bırak dediginde ustune gitmeseydin belki sonra sana derdini acardı diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • arkdaşlarımda aynısı söyledi ama dayanamadım artık sürekli aynı ilgisizliği bıktırdı üsteme gelme konuşuruz dedi bende gittim tabi anlat dinlerim yok nedeiysem yok yani bizimde bir kalbimiz gururmuz sorunlarımız var benim derdimde çok sana yansıtmıyorum dedi ben ilgisizsin diyince ama yanlış değilmi yaptığı:/

• 5 yaş büyüğüm sağol canım:)

• sizde sagolun eger konuşmak isterseniz eklersin oldumu

• bana sorarsan ayrılmaya niyetliymiş zaten söyleyememiş sende yükünü almışssın.

1|0
    0|0
    • değilmi baktıki bu iyi biri ben bunu üzerim yavaştan kaçayım:)

• Anladığım kadarıyla sen de benim gibisin fedakar,seven,yanında olmak için uğraşan..Biz de 2 aydı ama ben o kadar özverili davrandım o kadar bağlandım sevdim ki ama gitti uğraştım ben ama kaç ay hem de elimden geleni yaptım şimdi de bıraktım..Bırak bence o yazacak belki de şu an sorunu var bence ama sana yansıtmak istemiyor ben de soruyordum neyin var ama erkekler anlatmayı pek sevmiyorlar..Şimdi de düşman gibi olduk işte.

1|0
    0|0
    • evet canım biz her sorunumuzu yansıtıyoruz onlar öyle değil içine atabiliyorlar değer verdikçe bir şey sanıyorlar bulmuşlar bunuyorlar ne istiyorlar anlamadım bu insanlar kendileri kaybediyor yapcak bir şey yok artık insan tam birine alışıyor seviyor sonra ortada kanadı kırık kuş gibi kalıyorsun iyileşmekte zaman alıyor allah hepimizin gönlüne göre versin nediyelim:/

• pişman olur seni ararsa bakma ama bence hepsi aynı ya dü birkez daha erkek milletinin çok adi olduğunu anladım adam hemn yeni sevgili yapmaya kalkıyor bizde boşuna üzülüyoruz canları cehenneme

• İşim olmaz onla artıkkk..Aynen aynı sonrada derler düzgün kız yok falan da filen ee bulan da elinde tutmak istemiyor garip ya çok değişik bir dünya..

Yükleniyor...