En yakın arkadasınızla sevgiliniz ?

durum şöyle kız en yakın arkadasım. sevgilimle yakınlar kanka felan ayakları vardı bu arada 3ümüzde komşuyuz çocukluktan arkadasız. neyse sevgilimle arkadasım aynı memleketlı ben farklı. bız sevgili olduktan sonra arkadasım sevgılıme ben bızım oralı bı gelın ısterım felan dıyo. sizce bunu ne amaçla sölemıstır?

Güncellemeler:
kızla o zamandan berı konusmuyoruz ikimzde.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Şakasına veya esprisine bilemem, fakat hiç de edilmeyecek bir söz. Amaç bilemem ama arayı soğutacak laflardır bunlar. Dikkatli olun.

cut.

0|0
    0|0
  • Biz kız olarak bunun amacını anlamadın öyle mi ?

1|0
    0|0
    • ama arkadaslar yanı baska bıse dusunemıyorum kı kendını kastediyosa avcunu yalıcanıda bılmesı gerekıyodu

• Hayatta insanlarla ilgili durumlarda hiçbir zaman emin olma derim. Sen önlemini al bence erkek arkadaşın da o da biraz anlasınlar rahatsız olduğunu yoksa avucunu yalayan sen olursun demedi deme

• ya sımdı söle bısey var sevgılım hoşlanmıyo ondan vede sevgılımın annesıde benı ıstıyo .

• Sana saplamış bence git tut saçından nedemek istiyosun lan de

1|0
    0|0
  • arkadasim...kanka ayagi bos istersen bir dene...sen ayrilalim de senin en yakın arkadasim dedigin insana yavsar hemen...denemesi bedava...sendede hata var erkek arkadasinla arana baska birini sokma bence...onlar telefonla falanda gorusuyordur...ve bunun sonrasini dusun bi...

0|0
    0|0
  • sevgilin seni terkedip diğer kızla çıkacak hatta ilerde evlenecekler, seni de nikahına çağıracak. sen de boş durur musun patlatırsın şarkıyı: nikahına beniiii çağır sevgilimmmmm

0|0
    0|0
  • mal lan bu çocuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...