Siz erkekler biz kızlardan ne istersiniz?

Zor elde edersiniz elde edene kadar tek düşündüğünüz şey olur ama sonra hevesiniz kaçar. Kolay elde edersiniz 'çantada keklik' durumu olur. Ne yapsak bıkıyorsunuz. Yok mu bunun ortası?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bence o durum en az kızlardada aynı şekilde var. Bu tişört değiştirir gibi sevgili değiştirme modası başladığından beridir herkes nasıl olsa başkasınıda bulurum düşüncesiyle ilişkilere başlıyor. Ve kızlar gerçekten değer vermeleri gereken erkeklere değer vermiyorlar bence. Hep popüler , zengin veya yakışıklı tipler arıyorlar. Beyfendi kendi halinde sıradan tipleri çekici bulmadıkları için hayallerinin behlül'ünü ararken böle apaçık ortada kalabiliyorlar.(istisnalar elbette var ) olmasaydı bu dünyada yaşanmazdı zaten. ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kolay elde ettiğim zaman çantada keklik diye düşünmem, size öyle düşünenler denk gelmiş, o adamlar zaten gönül eğlendirmek niyetindeler. Bir kızdan gerçekten hoşlanan birisi onu hiçbir zaman keklik vb. olarak görmez.

0|0
    0|0
  • İnan tüm erkekler aynı değil. Bu durum kızlardada oldukça çok bir şekilde var. Ne bu sevgili işlerini zorlaştırmak. Olacağı varsa 1,2 günde cıksın ortaya sıkmayın germeyin ortamı

0|1
    0|0
  • adam olsun

0|0
    0|0
  • :) elde etmek demeyelim sevdiğinin gözüne girmek diyelim ona. evet kız çok aşırı naza çekerse heves kaçar bu ayarı kız yapmalıdır. ben bunca yıllık ilişkilerimde şunu anladım :) sevme ihtiyacı duyuyorsan anneni babanı sev. evlenmeden önce :) he bir kız arkadaşın olacaksa evleneceğin kişi olmalı. he diyelim ki oldu birliktesiniz muhabbet kuşu gibi davran kıza yemini suyunu ver sev o istediği kadar ötsün kafese tıkma özgür bırak o hep gelip omzuna konsun :))

0|0
    0|0
  • ipin bi ucu sende bi ucu onda oldu mu ilişkin ömür boyu sürer

0|0
    0|0
  • zor elde ettiğimizi nerden biliyosun..daha başlamadan çantada kekliksiniz haberiniz yok

0|1
    0|0
  • biraz cool davranışlar(bakışlarr). Biraz zor olmanız lazım. herkesin sizin hakkınızda fazla bilgiye sahip olmaması gerekir. (söyleme sırrını dostuna oda söyler dostuna hesabı). Vb.

0|0
    0|0
  • Yemek-kek-börek yapmayı öğrenin..

0|1
    0|0
  • benim bi bakışımda herşeyi anlamasını isterim ama farklı anlamlara çekmeyelim:)))))))))))

0|0
    0|0
  • Ceylan gibi bakış Tatlı Dil olmasın Çok uzatıyorlar.Bakış Önemli Bakış :)

0|0
    0|0
  • çok çabuk sıkılıyorum kızlardan, tür tür huyları çıkıyo.

0|0
    0|0
  • tum guzellıklerı paylasmak ısterızz tek tek soyletme bana sımdı..

0|0
    0|0
  • doğru erkeği bulmak lazım

0|0
    0|0
  • var seviyeni mesafeni koru taviz verme fazla ...ozaman gorursun adam gibi adamları :)

0|0
    0|0
  • hepsii hikayee elde etmek için herşeyii yaparlarr her kılığa girerler aşık etmenn lazım kendınıı edemesen hevesını alır bırakır ama aşık edersen köpeğin olur senın buna emin ol onların her dediğni yaparsan ztn basitliğin ordaya cıkar ve senden daha cabuk soğurr

0|0
    0|0
  • ben biraz sevgi isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...