Aylık geliri kaç tl olan biri ile evlenmeyi düşünürdünüz kızlar ?

hiç boşuna para önemli değil demeyin çünkü herkes biliyor ki para olmadan bu dünyada yaşamak mümkün değil...

erkekler siz ne kadar maaşınız olmasını isterdiniz ?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• bize yetsin, bizi rahat ve mutlu ettirsin, arada bunalinca kalkip bir yerlere gidebilelim, paraMIZ cocuklarimizi okutsun, iyi yerlere getirsin. paramiz veya parasizligimiz huzurumuzu bozmasin. ne cok olsun, ne az olsun. yetsin. bu standartlarda bir gelirimiz olsun kocamla birlikte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşağıda neoistle tartışmalarınızın aksine para hiç de önemli değil. Zira ben sırf sevdiğim adamla evlenmek için okadar maddi durumu iyi olan ailemi bıraktım yine de evlendim. Eşim sadece garson. ben üniyi bu sene bitiricem ama o daha ortaokul mezunu. Benim şuanda aldığım maaş onun maaşından daha fazla. Ama bütün parayı tek bir yerde topluyoruz. Paranın lafını bile etmiyoruz. Para hiç te önemli birşey değil çünkü. Eşim benim kalbimi kırdıktan sonra isterse 5bin tl alsın hiçbir önemi yok.

0|1
    0|0
    • umarım mutlu bir birlikteliğiniz olur evlendikten bir kaç yıl sonra bu dediklerimi hatırlamazsın ...

( neoist2 nin seni buraya çağırmış olacağı ihtimalini düşünmek istemiyorum zira yancılıktan ve yancılardan tiksinirim ... )

• Ne yancıyım nede yancılık yaparım. Cevap yorumlarını okurken gördüm neoistin yorumunu. Yani neo falan çağırmadı beni. Çok şükür mutluyuz ve bir sıkıntımız da yok. Yani demek ki para hiç birşey değildir.

• Allah mutluluk versin...

• Evleneceğim kişinin geliri değil de kendi gelirim önemli.Eğer evlenirsem de onun gelirinin benimkiyle uyuşmasını isterim.

0|1
    0|0
  • soruyu okuyunca sevgi bu kadar satılık olmamalı diye düşündüm

2|2
    0|1
  • 2500-3000

0|1
    0|0
  • Bende çalışıcağım için fiyatın pek bir önemi yok.

0|1
    0|0
  • 10 bin tl kazansa yeterli

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Başlık parasına karşı çıkan, para avcısı kadınlara selam vermeye geldim.

1|2
    0|0
  • İleride minimum 5 bin. İlerisi hayırlısı..

0|1
    0|0
  • İstediğim rakamı elde ettiğim zaman daha doğrusu hesaplarıma göre o yaşta zaten evlilik sadece çocuk için araç olacak...

0|1
    0|0
  • Hiç ne kadar harcadığımı hesaplamadım ama Muhasebeye söylicem bir çıkarsınlar bakalım.. Benle evlenen birisi rahat yaşar sanırım

0|2
    0|0
  • aylık 40000 lira gelirim var

ama bir türlü gelemiyor

o yüzden aylık 1500 ile idare ediyorum adgsfh

0_0

0|1
    0|0
  • Gördüğüm en güzel soru dostum tebrikler süper soru...100 bin olmasını isterdim ama yok öyle bir dünya asgari ücrete talim .D

0|1
    0|0
  • Rakam o kadar önemli değil kafası dar olmasın

0|1
    0|0
  • Benim de aylık 7 8 bin liralık giderim var bana göre ama asgariden fazla veren yok

0|1
    0|0
  • en az 3 bir tl olmalı geçim sıkıntısı çekilmemesi için

0|1
    0|0
  • eve tek para getiren ben olmamalıyım. o da benim kadar olmasa bile en az yarısı kadar 5 - 6 bin tl para kazanmalı.. boş boş evde oturup asalaklık yapmamalı ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...