Body ile ilgili çok iyi bilgisi olanlar bakabilrimsnz ?

boyum 1,86 kilom 98 body e başlıycam şişmek falan istemiyorum sadece fit bir vucut ama(( en önemli nokta kalıbımı kaybedetmek istemiyorum)) nasıl bişi uygulamam lazım 85 e falan düşmeyi düşünüyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cardio ve fitness programlarına ihtiyacınız var. Body building değil yağ yakmak sizi görmek istediğiniz fit görüntüye ulaştırır.

Koşu bandı ve bisiklet sizin dostunuz. Hızlı koşmanıza gerek yok. Deli gibi pedal basmanız şart değil. Yeter ki uzun süreli yapın. Vücudunuz 40 dakika yürüyüşten sonra yağ yakmaya başlar. 15 dakika 10 km hızla koşmak yerine 1 saat 5-6 km hızla yürüyün. Haftada 3-4 gün düzenli olarak yürürseniz, yanına biraz bisikletle takviye yapabilirseniz harika olur. Bir spor salonuna gidebilirsiniz. Çok güzel ve eğlenceli programlar var. Hem güzel vakit geçirir ve arkadaşlıklar edinirsiniz hem de farkında olmadan yağ yakarsınız. Elbette spor hocalarından profesyonel destek de alma imkanınız olur.

Bu arada yediklerinize de dikkat etmelisiniz. VÜcut önce kaslara saldırır. Kaslarınızı kaybetmemek için protein ve vitamin ağırlıklı beslenmelisiniz. Karbonhidrat ve yaplar size düşman. 15 kg'yi 6 ay gibi bir sürede rahatlıkla ve sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz.

Başarılar.

"We're gonna be in the Hudson"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin baya bir kilo vermen gerek önce

0|0
    0|0
    • boy oldugu için şişman durmuyorum 98 diyince çok gelmiş olabilir :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Parcalı bir vucut icin önce biraz kası şişirmen gerek yani ağır calısıcaksın ondan sonra kası parcaliceksınk güzel bir görüntü olsun . Parcalamak icin hafif kilo cok tekrar yapman lazım bilgin olsun

0|0
    0|0
  • İlk önce bol protein alarak spora devam etmelisin.

Vücudun şişipte kalıp oturunca.. Az ağırlık çok tekrar yaparak vücudunun şeklini çizgilerini belli edebilirsin

0|0
    0|0
    • Adam zaten kilolu yanlıs bilgilendirm daha ne şişcek ilk yag eeritip sonra azar azar agırlıga başlaması gerek.

• O boyda o kilo olabilir..Yağları zaten kasa dönüşecektir..

• Ağırlık çalışması yapman lazım tartıda kaç gösterdiğin önemli değil önemli olan parçalı görünüp yağ kaybetmek

0|0
    0|0
  • İyi beslenme

Dusuk kilo cok tekrar

Cardio.

0|0
    0|0
Yükleniyor...