Spor yapmaya nasıl vakit buluyorsunuz?

Arkadaşlar sabah 8 30 da iş yerinde olmak zorunda olan bir insan hafta sonu pazar günü sadece tatili olan bir insan nasıl spor yapabilir ki hadi yaptı diyelim o yorgunlugun ardından o spor ona yarayacak mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer bir programa bende sahibim. Fakat kendime vakit yaratabiliyorum. İşten çıkar çıkmaz doğru spor salonuna gidiyorum. Takriben 7 gibi hazır oluyorum. 2-3 saatlik progrmaın ardından eve geliyorum. Yemek yiyorum ve biraz oyalandıktan sonra 12'ye doğru yatıyorum.

Spor yapmayı severseniz ve benimsemiş iseniz bunu bir yorgunluk ve eziyet olarak görmezsiniz. Spor sevgisi, sporun bedeniniz ve ruhunuz üzerindeki etkisi sizi spor yapmaya sevk eder. Koşu bandında koşarken sürekli kendimi zorlamayı seviyorum. Siz oluşan laktik asit nedeniyle ağrayan adalelerinizin omuriliğiniz vasıtasıyla beyninize gönderdiği "yeter yoruldum" mesajını dinliyorsunuz. Ben ise kendimi aştığımı, ruhumu serbest bıraktığımı, bedenim bana değil, benim bedenime hükmettiğimi düşünüyorum. Gerçi bu da sakatlanmalara yol açıyor :(

Aşırı spor yapmanıza gerek yok. 20 kg'lik dumblelar ile oynamanız da şart değil. Spor salonlarında çok güzel ve eğlenceli dersler var. Örneğin spinning sınıfını ilgiyle izliyorum. Muhtelif dans dersleri var. Yüzebilirsiniz ki bu benim favorim. Dövüş sporlarından tutunda aerobik programlarına kadar çok ilgici çekici aktiviteler mevcut. Hiç birisi size ilginç gelmezse halı sahada futbol oynayabilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşam dilerim size.

"We're gonna be in the Hudson"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yarar her türlü sen yeter ki iste

0|0
    0|0
  • Haftada 3 gün yapmak kurtarır zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• enerji içecekleri var...

diyelim ancak akşam 8 de sporda olabileceksin...

iş yerinde yemek ye... saat 5 gibi... hafifi bir yemek ister evde getir...

akşam 6 gibi de yarım litrelik bir enerji içeceği çak...

saat 7 gibi canavar olursun zaten... yorgunluk kalmaz o gazla spora gider sporunu yapar gelirsin...

0|0
    0|0
  • İçinde azim oldumu her türlü yapıyosun öğrenciyim ve yazın calısıp eve sehpa,barlar ve agırlık aldım mazeret yok.

0|0
    0|0
  • kardeşim zor gibi görünüyo ama o spora alıştıktan sonra normal yaşantının hiç yoruculuğu kalmıyo vucut için

0|0
    0|0
  • işten sonra bazen sabah işten once hafta sonları yeterkı yapmak ıste

0|0
    0|0
  • 30dk düşük tempoda koşu yaparım

body yapacaksanda ona göre program yapar gider çalışırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...