Gerçekleri söyleyin bakalım siz ne yaptınız :)

Gizli yaptığınız en kötü şey ne arkadaşlar :) Ben sevmediğim bir kızı bencilliği yüzünden zehirledim bir de lisedeyken bütün okul toplandığı sırada bilgisayar görevi bendeydi slayt yerine Amerikan Patası'nın çok açık bir sahnesini açtım suçu da başkasına attım :)))

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Sen tam bir psikopatsin.

0|0
    0|0
    • Azcık var evet :) Bunlar en kötüleri, hiperaktifliğim yüzünden hala delilikler yaparım :)

Erkekler Ne Diyor 10

• 8 sınıfda hoca 7-8 inci derslere bırakacaktı bende bilgisayarların hepsinin ethernet giriş yerlerindeki bakır kabloları kestim sayemde ders işlemedik bir an kendimi amerikan gizli servisinde sanmıştım :(

0|0
    0|0
    • Vay :D En azından ders kaynamış boşver :D

• kadınlar seytan derlerdıde yok derdım tırstım sendenşu an:) bız sınıfca manyaktık lısede unıv sakın gectı :) lısede ılk gun tanıstık ogleden sonra okulun arka bahsede ses bombası patlatmıstık mılletın sıralarının altındakı takozları sokerdık falan eglenırdık baya kantınde yemek saatı ostu.uk bombası falan cok kafaydı bızım sınıf kolonıce haraket edıyoduk bız:)

0|0
    0|0
    • Uuu :D Bendensin :D Ben tek yapıyodum yapcagımı şam seytanı diyolardı :D

• Bişey olmaz :Dd

• kop gıtsın o zaman :)

• hatırlayamadım ulan ne iyilik meleğiymişim beee :D

0|0
    0|0
    • Cennetliksin haberin yok :D

• ahahaha bendensin :D

• Aynen :D

• Oldumu kiz:))

0|0
    0|0
    • Oldu :))

• Fenasin sen:))

• Coook :D İnkar edemem haklısın :D

• ne fesat fitne fücur çıktın sen la öyle

0|0
    0|0
  • şu zehirlediğin kıza noldu ayıptır sorması -,-

0|0
    0|0
  • 4 kişiyi pıçaklayıp 8 kişinin kafasına sıktım 3 kişiyi iple boğdum 23 kişiyi kezzap döküp yattım 5 kişiye çamaşır suyu içirdim 11 kişiyi diri diri gömdüm.. yaşasın kardeşlik insanları seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Burda söylenmeycek kadar gizli benimki yemin ederim.

0|0
    0|0
  • Lisedeyken siranin altindan kiz arkadasimi ellemistim tepki vermeyince kilodunun icine elimi sokmustum.

Beden egitimi dersinde sigara icmek icin ogretmenler odasinjn cay ocagi bölümünde sigara icmistim.

Patronumun bmw x6 marka arabasini bastan asayya çizdim bide lastigini patlattim.

Kick boks macindayken hakemi arkama alip sag krose vurup gibi yapip dirsek vurmustum rakibimin burnu kirilmisti nakavt olmustu.

Bir kizi sevme bahanesiyle kandirip kizligini almıştım.

Evli bir kadinla bir süre ilişkim oldu.

Konserde sevgilim arkasina dayanan çocuğu bıçakladım.

0|0
    0|0
  • Rahmetli babamın en sevdiğim sözü " dayak cennetten çıkmadır oğlum hakedenden esirgeme"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...