"Güzellik, dünyanın bir lanetidir. Gerçek canavarların kim olduğunu görmemizi engeller." Peki ya sizce?

link

"Güzellik, dünyanın bir lanetidir. Gerçek canavarların kim olduğunu görmemizi engeller." (Nip /Tuck)

Peki ya sizce?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Güzellik bir çok hatayı kapatır. Yalan , ikiyüzlülük , gibi toplum tarafından sevilmeyen nitelikler genelde güzel insanlarda bulunur çünkü yine aynı toplum o insanı buna iter .Bu durumda güzel olan yine güzel kalır, toplum çirkin. İnsanları veya güzeli kalıba sokarak değilde bütün olarak değerlendirmekte fayda var.İlk cümleye katılıyorum lanetliler.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğru bir söz.

0|1
    0|0
  • Güzel söz katılıyorum

0|1
    0|0
  • vay vay vayy :) söze bak

0|1
    0|0
  • Melek görünümlü şeytanlar var malesef.

1|1
    0|0
  • herkes düşündüğü şekilde görünseydi gözümüze iyi olurdu galiba

0|1
    0|0
  • güzellik bir nevi perdedir aslında. ancak "içeride" neler olup bittiğini merak eden maceraperestler perdeyi aralar ve gerçekle yüzleşirler. diğerleri ise perdenin güzelliğine bakmaya mahkumdur.

1|0
    0|0
  • Dogru. Bunu anlatan bir foto vardi da link atamiyorum levelden dolayi :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok doğru..

Aynı zamanda hem güzel görünümün hem de güzel karakterin aynı kişide olma ihtimalinin çok çok çok zayıf olduğunu düşünmüşümdür hep..

erkek arkadaşlarım arasında bakıyorum çok yakışıklı olup da adam gibi adam olan yok.. Demek ki kızların da hem güzel hem iyi huylu olmasını beklememek gerek..

Ayrıca güzele-yakışıklıya talep çok olduğu için fazla kendilerini beğenmiş olurlar..

Şans eseri sizi kabul etseler bile değer vermezler.. Niye değer versinler ki? Sizin gibi bir sürü bulur nasıl olsa..

1|1
    0|0
  • Katılmıyorum.

2|1
    0|0
  • Güzelliğe düşkün olmamızın sebebi hormonlar tek suçludur. Ne kadar güzel olduğun değil karşı tarafın güzelliği ne sandığı önemlidir. Güzellik olmalı ama güzelliğe köle olunmamalı. Hormonlara sahip çıkılmalı. Yani başka bir deyişle nefisler gözleri kör etmemeli de diyebiliriz...

0|1
    0|0
  • Dünyada herkes canavar. İstisnasız herkes. Sen bile.

0|1
    0|0
  • Güzellik bazı insanda bir maske olabilir bazen.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru.

0|0
    0|0
  • hâkli olabilirsin arkadaş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...