Arkadaşım beni çok üzdü çünki benden para çaldığını düşünüyorum

Beni herzaman koruyon iyi kötü günde hep yanımda olan arkadaşım benden para çaldığını düşünüyorum 2 defa ilk olduğunda şok yaşadım

cüzdanımdaki para sabahında yoktu ondan başka kimsede yoktu önce

bi şok yaşasamda daha sonra konduramadım kendimi kandırdım sonra yine bende kaldığı akşamın sabahı çarşaflarımı yıkycaktım banyoya girip çıktığımda çarşaplarımı çıkarmış yıkamak için hazırlamış sonraki gün yatağımın altına koyduğum altın yoktu ben ona birikim yapmak için altın alma başladığımı söylemiştim bunu ona hiç yakıştıramıyorum kime söylersem söyleyeyim ki asla söyleyemem inanmaz çünki inanılacak biri değil bir tarafım ona çok kızgın kendimi kullanılmış hissediyorum samimiyetinden süpe duyuyorum artık ama herzaman yanımda olan arkadaşımı dakaybetmekte istemiyorum bundan sonra sizce nasıl davranmalı

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun çözümü basit.

Az miktarda paran olduğunu ve bitirmekten korktuğunu söyleyerek , cidden fazla olmayan bir miktarı ona emanet et ve yanında harcama listesi adını verdiğin bir kağıda sar. Parayı istediğinde aynı kagıda sarılı ve uzerinde de miktar yazılı olarak getirmesini söyle, bu arada asıl paranı da hesaba yatır kartınla çek ya da alışverişte öyle kullan. Evde altın biriktirme fikri zaten saçmalıktı , altın külçe hesabı ile onu da hallederdin .

Kuruşuna dokunamayacaktır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl arkadaşlar var bu dünyada ya...

0|0
    0|0
  • direk niye yaptığını sor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• emin olduktan sonra bence konuşun bazı insanlarda çalmak hastalık..

0|1
    0|0
Yükleniyor...