Galatasaray lisesinde neden fransız bayragı var?

Burası Türkiye cumhuriyeti değilmi ? Türkiye cumhuriyetinde bir lisede ne işi olabilir fransız bayragının ? Fransada fransız lisesinde Türk bayragı olur mu hiç ?

• Galatasaray fransızların kurdugu takım ondan
    20% (1)62% (8)50% (9)Oy Ver
  • Yanlışın var şundan dolayı var ...
    80% (4)38% (5)50% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• link

Gönere Türk Bayrağı var bunun yanında küçük fransız bayrağının sebebinide netten araştır bak yaı uzun okumanda fayda var..

0|1
    0|0
    • yo uzun okumama gerek yok sen cevap ver yeter.

• Fransız bayragı neden gönderde onu söyle bana,Türkiyede Türk lisesinde Fransız bayragının ne işi var,Fransada fransız lisesinde Türk bayragı olur mu hiç ?

• Anlayışında problemmi var uzun diyorum yazamam buraya google amcaya sor söler ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok haklısın o yüzden bizim okulu geç Taksim'de ki diğer ülke liselerini görmeyi unutuyorsun bir şey de de milleti kapak etmeye çalışırken tencere konumuna geçme

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliler neden bu kadar sinsi ve kıskanc

A) Kedi ciger ilişkisinden dolayı

B) Fenerliler cok cahil keske olseler

3|9
    2|3
    • sen bizim olmemizimi istiyorsun bir futbol için sinsi mi kıskanç mı bir futbol içinmi bu kadar söz futbol sadece zevktir kardeşim.

• gizliyim cünkü üyeligimi iptal ettiricem bir soru sorup cıkıyorum

• ekleyip derdini paylasabılırsın.sinirlerinin neden bozuldunu soyliyebilirsin belki ask mesk isleridr

Erkekler Ne Diyor 5

• Fener'in stadının eski adı neden papazın cayırı acaba ? Armasında ot neyi temsil ediyor acaba ?

1|3
    0|1
    • saçmalamışsın karalamak için başkada bişi değil sen soruma cevap ver ayrıca Türkiyede bir Türk lisesinde neden fransız bayragı gönderde olur?

• Galatanin geçmişi ihanetlerle dolu bunu sen göremezsin.

Atamızın fenerli olduğunu söylemedim ama Fenerbahçe kulübüne başarı ve yaptıkları için teşekkür amaçlı ziyaretde bulunmuş ve ziyaretinin amacını anlatmış altınada imzasını çakmıştı buda çekemeyenlere kapak olmuştur

• İnan Atatürk şuan hayatta olsaydı fenerbahceden utanırdı.İhanet mi dedin ? Galatasaray Lisesinden canakkale savaşına giden gönüllü ögrencileri ve onların şehit olduğunu bilmezsin sen biraz araştır arkadaşlar o kadar link atmışlar sana oturup 5 dakika oku senin kinin nefretin ezilmişliğin bunu kaldırırsa tabi.

• Fransız Mandasının destekçileri onlar.

0|0
    0|4
  • bilmiyorum var mıyokmu varsa indirmeleri gerek.

0|0
    0|1
  • Boşuna fransızlar demiyoruz Bordeaux lyon lille galatasaray vs vs vs bunlar aynı yolun yolcuları

0|1
    2|4
  • link

Bütün cevaplar bu yazıda var. Madem çok merak ediyorsun aç oku öğren. Galatasaray tarihini bilmeden yanlış konuşanlar çok. Sonrada anladığını güncelle. Okurken de Fenerbahçe kimliğini bırak. Forumda da çok duyuyorum Fransızlar! laflarını. He biz Fransızız. Fransız olduğumuz için Çanakkale'de şehit verdik. Fransız olduğumuz için Türkiye'nin başarılarının hepsinde kilit rol oluşturduk, kupalar getirdik. Fransız olduğumuz için tüzüğümüzün ilk maddesinde "Türk olmayan takımları yenmek" var. Eğer biz Fransız isek Atatürk'de Yunandır. Aynı mantık çünkü...

0|4
    0|1
    • okumadım çok uzun benim cevabım burada yok soruma cevap ver Türkiye bir Türk lisesinde neden fransız bayragı gönderde olur?

• Cidden bak seni geçmişten beri bu forumda görüyorum bütün ama bütün konuların Anti-Galatasaraylılık üzerine. Sana kaynak veriyorum oku diyorum okumuyorsun. Okumayan insana laf mı anlatacağım ? Hem okumadım diyorsun hemde cevabı orda yok diyorsun. Okumadan orda cevabı yok. Vay be. Cidden senin gibi cahillere laf anlatmak zor. Atatürk'e suikasttan idama mahkum olan -idam edildi- başkanınızdan hiç bahsetmiyorsun...

• Biz Çanakkale savaşında o Fransız bayrağı dalgalanıyor dediğin okulu askerlerimize hastane yaptık. Bomba atmasınlar diyede okulun üstüne Hastane işareti koyduk. Galatasaray'a Fransız damgasını yakıştıranlar açık açık söylüyorum Şerefsizdir. Bu ülkeye Galatasaray kadar yardım eden bir spor klübü yoktur çünkü...

Yükleniyor...