Babet merakımın sebebi lise yıllarım mı acaba ?

Arkadaşlar Liseye kadar babete dair hiç bir ilgim yoktu.Hatta annem ile ablamın o tip ayakkabılardan bol bol olduğu halde adının Babet olduğunu dahi bilmezdim.Lise 2 de okuduğum koleje başka bir okuldan bir kız geldi.Ama ne güzellikti o.Kıza aşık olmuştum.Çok güzel ve çok sevecendi gerçekten.Sürekli babet giyerdi.Renk renk babetler hafatının hemen her günü farklı bir babet giyerdi.Boyuda uzun 1.74 tü.İnceydi.Onun için çok yakışıyordu ona.Hatta beden dersinde ayağında spor ayakkabı varken babetlerini kaçırdık o babetler kırmızıydı.Bakalım ne yapacak diye.Bu sefer soyunma odasından Beyaz babetlerle çıktı.Demekki giyim çantasında yedek babet taşıyomuş :D işte liseden sonra bende takıntı oldu babet çok seviyorum babet giyen kızları.Babet modellerinide güncel olarak takip ediyorum.Çok hoşuma gidiyor babetler.Bide babetin üstünden ayakların tipine hep nakar oldum.Sokakta tanımadığım babetli bi kızın bile görünen ayağına bakıp değerlendiriyorum istemsiz.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Babet fetişisti olma gerisi kolay

0|0
    0|0
    • 3ay

arkadaş her bir b... oka da fetiş kelimesinide yaftalıyorsunuz ya tav oluyorum...

Kızlar Ne Diyor 6

• :) babet hastası olmuşsun anladğm kadarıyla :)

0|1
    0|0
  • sen babet değil ayak fetişcisisin.

0|0
    0|0
    • 3ay

arkadaş her bir b... oka da fetiş kelimesinide yaftalıyorsunuz ya tav oluyorum...

• Kesinlikle kızdan dolayı babetlere bir ilgin var.

Kızda ilgimi çekti, var mı face adresi :D

0|0
    0|0
    • Var ama link atmıyım O kız burda olabilir yada bir arkadaşı falan deşifre olmayalım sonra hala görüşüyorum kızla :)

• babetle kızı özdeşleştirmişsin kız olmayaydı babet umrunda olmazdı :)

0|0
    0|0
  • babet alayım mı sana

0|0
    0|0
  • üşenmedim saydım, başlık dahil 16 kez babet yazmışsın. çılgın seni.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tam tersi hiç sevmem :)

Ama kız güzelse katlanılabilir :D uu beybi

0|0
    0|0
Yükleniyor...