Zamana bıraktınızmı , sonuc ne oldu?

sevgılınız tarafından terk edılıyosunuz, sızı cok seven aşkınızdan ölen kıyamayan hıcbıseye degişmeyen kişi gün geliyo sizi aldatıyo,yalan söyluyo,arkadaşı için sizi satıyo ya da ne bileyım sadece bı seks objesı olarak görüp kullanıp atıyo.. sonrada başkasına gıdıyo size yapmadıgı hıc bır fedakarlığı , güzelliği,inceliği,cömertliği ona hıc deger vermeyen sallamayan birine yapıyo ve siz bunlardan haberdarsınız. ne yaparsınız? bunları ben yaşıyorum şu an.. ama yalnız olmadıgımı biliyorum.. hıc bısey demeden sineye cektım . cektım gıttım... sizin de boyle yaptıgınızz oldumu ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Peşimi bırakmıyorsun demişsin, ama bence senin yüzünden, hayır diyemiyorsun.

Hatalar yapmışsın, ardı ardına gelişmiş, niye duygularından ötürü...

Duygularım duygularım diye kıvrana kıvrana iyice mahvetmişsin kendini.

Mahvetmişsin dememe de aldanma, tabir olarak uygun olan bu, çekip gitmemişsin bence sen henüz...

Duygularınla baş başa kalıp sıkıntısını çekmen gerekiyor, bu esnada hayatına adapte olup sorumluluklarına kendini vermen gerekiyor. Adapte olamıyorum deme, olamasan bile meşgul ol, çünkü zamanla çözülecek.

Ama sen hala bir karar vermemişsin.

Seni her türlü sömürmüş olabilir kötü şekilde, ama seni bitirmedi, sen kendini bitiriyorsun.

1|0
    0|1
    • hayır dıyemedığım ıcın değil. mesela 35 kere aradı hıcbırıne cevab vermedım. bugun yıne aradı cevap vermedım .

• Sen cevap verme, gerekirse hattını dahi değiştir, hiçbir şekilde karşılık verme, ondan sonrasını boşver.

Yeter ki hiçbir yanıt verme.

• tamam sağol

Erkekler Ne Diyor 4

• zaman kılıcını çekip geçmişte derin bir yara açtı, sonra yarayı kapayıp geleceğin kollarına bıraktı bizi, geçmişteki kuyruk acıları bile komikti artık

0|0
    0|0
  • Eger boyle yapiyorsa bir kisi ortada deger problemi var demektir aci gercekler bunlar

0|0
    0|1
  • zamana bırakmak yalan

0|0
    0|1
  • Bıraktım içimde küçük bir yara kaldı.Ne zaman hatılasam sızlar.Ama doğru kişiyi bulduğumda gülüp geçeceğime eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zamana bıraktım..

Sonuç: Hala beklemedeyim..

Şimdi, beklemeyi bırakıp B planına geçmeyi düşünüyorum :)

***ZAMAN** (BENDENİZ)

Özlediğim ne varsa

Sen ve senden başka

Ağlatır yüreğimi

Birkaç söz benimkisi

Karanlık odamda

Yalnız başıma

Düşünür dururum

O eski günleri

ZAMAN beni ağlattın

ZAMAN beni aldattın

Bir gün soracağım hesabını senden

Bir ömür çaldın benden

1|0
    0|1
  • Böyle bir durumum olmadi çok şükür ama, bu tür bir durumla karşi karsiya kalman kismen de olsa seninle ilgili, bir kere muhtemelen, kendinden çok sey vermissin, üstune çok dusmussun bir dedigin iki etmemissin ki, o da bunun karsiliginda seni önemsiz bulmus..

0|0
    0|0
    • cok fedakarlıklar yaptım...

• Hayatta yasadgmz her kötu olay aslinda bize bazi dersler çikartmamzi sagliyor ki bizlerde benzer durumlarla karsilastgmzda nasil daurancgmzi bilelim. Mesela, ben bu yasadgn olaydan şu dersi çikartirdim kimseye hakettigineden fazla dger verme. Gbi

• Senaryo tamamda oynamaya üşendim.

0|0
    0|0
  • Gül gec , umursama

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcam

• ac muzıgı sonuna kadar dans et . olan oldu zaten hıcbırseyı degıstrmezsın bu saaten sonra

• O kadar darbeyi yemişsin ama k.bakma hak etmişsin . Hiç değmeyecek birinin bu kadar totosunu kaldırırsan o da tavan yapmış egosuyla seni ezer geçer. Aklını başına al. O kaldırdığın totoyu indirmek de sana düşer. Seni umursamıyorsa lanet et yoluna bak.

0|0
    0|0
  • Empati kurmak zor Allah yardımcın olsun, unut sevdiğin insanlarla vakit geçir

0|0
    0|0
Yükleniyor...