Hak Etmedim mi ha :( ?

arkadaşlar bakın, sevgilim beni aldattı ve terk etti. ben yine de 3 yılın hatırına dedimki, yeni sevgilinle mutlu ol, her şeye rağmen iyi bir adamsın. hakkım varsa helali hoş olsun, sen de hakkını helal et. Allah'a emnat ol... Hiç bir şey demedi. 3 yılın sonunda kaderde helallik bile vermemesi varmış. bu duruma çok moralim bozuldu kendimi çok kötü hissediyorum. Bu kadarmı nefret ediyor benden. ben 3 yılımı, ilerdeki bütün hayatımı ona adamıştım. bütün gelecek planlarım, kariyer planlarım hep ona göreydi. ben bu helalliği dahi olsun hak etmedim mi?

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

• Emek verdiğin her şeyin karşılığı, o emeğe saygı olarak dönmüyor.

Öyle olmadığı için, yıllarca emek verip büyüttüğün evladın bile karşına;

''Hayırsız evlat'' olarak çıkabiliyor!İnsan insanı anladı, anlamasına da...

Çıkarı ağır bastığında..!

Anlamazlıktan geldi..

Bencilik hakim oldu

Sevgi, saygı yok oldu

İnsanlık kayboldu ...!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• sen fazlasıyla haketmısındır emınım ama senın arkadasının bence bu dunyala ılıskısı yok helallıgın ne oldugunu bılmıo oyle bı gun gelır kı helallık almak ıcın kopek olur ıste o zaman senı anlar senı aldatmıs aldatan bı ınsan ınsan deıldır bı haywandanda helallık bekleyemezsın kusura bakma haketmese bunları yazmazdım ıhanetın hıc bı yerde yerı yoktur

2|0
    0|0
  • anlaşılan sen üstüne düşeni yapmışssın insanoğlu yapacak bişey yok kimisi adi kimisi karaktersiz sadece erkekler için demiyorum kadın erkek farketmez herşeydden önce iyi olmak lazım bence artık senin yapacak bişeyin yok eğer iyi biri olsaydı o oda sana birşeyler söylerdi en azında .

1|0
    0|0
  • Icin rahat etsin senin suçun yok. Onun vicdani yanıyordur şimdi

2|0
    0|0
  • boşver allah ona gösterir gününü o elbet sana dönmek istiyicek ama o zaman da çok geç olucak görürsün.

1|0
    0|0
  • Helal etmiştir seni sevdiyse. 3 yıl az değil.

1|0
    0|0
  • Aldatan sevgili basittir.

0|0
    0|0
  • Tabiki hak etmişsindir dilek olay üç yıl azdeğil verilen bir emek olmuştur ama fazla takma kafana sen sana düşeni yap onun insanlığı kendine

1|0
    0|0
  • Ne diyeyim. Sana muhtac olur insallah

1|0
    0|0
  • sen neden helallik istiyorsun... suclu olan o. sen yoluna bak kafana takma ...

1|0
    0|0
  • Vay anasını yaa. Vallahi senin adına gerçekten üzüldüm. Tabii ki, hkettin. Bak sana ne diyeceğim. Adam gerçek yüzünü allahtan evlenmeden önce göstermiş. Ya evlendikten sonra bunları yaşasaydın. Dolayısı ile sevin bu adamdan kurtulduğun için vallahi..

0|0
    0|0
  • vay hıyar vay

0|0
    0|0
  • Bence en doğal hakkın halettin bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boşver . kendinide üzme. kımse senden değerli değil ve emin ol hiç kimse için değmiyor. sen haketmişsin fakat o seni haketmemiş . üzülme . herşey insanlar için . sıkma canını

1|0
    0|0
  • O seni haketmemiş.pislik herif!

1|0
    0|0
  • Aldatan birinden insanlik beklemen anlamsiz..zaten onda insanlik olsaydi aldatmazdi

1|0
    0|0
  • doğru haklısın hak ediyosun.

0|0
    0|0
  • Yaaaa o seni hak etmemiş , sen ne diyorsun?!

1|0
    0|0
Yükleniyor...