Kız erkekler kendinizden yasca buyuk bırı ıle evlılıge tepkınız nedir??

sevgilisiniz sevgiliniz sizden 20 yas kadar buyuk ve cok asıksınız ne olursa olsun vazgecemıyorsunuz asırı baglanmıssınız duyguyla dusundugunuzde cok sevdıgınızı anlıyorsunuz vazgecemıyorsunuz ama mantıgınızla dusundugunuzde ayrılmanız gerekdınızı bılıyorsunuz sız hangısını dınlerdınız duygunuzu kalbınızın sesınımı yoksa aklınızı mantıgınızımı ?

Güncellemeler:
kızlar / erkekler olucaktı baslık ya yanlıs yazdım sorry:)
ben 20 yasındayım sevgılım 40 yasında evlılık dusunuyoruz mantıgımla dusundugum zmn olmaması gereken bı evlılık duygularımla kalbımle dusundugum zmn ondan vazgecemıyorum ayrılamıyorum ayrı olamıyorum bı turlu nabcamı blmıyorum buyuk hata yapdım onunla cıkmakla aslında ama ısde gonul buu . yargılamayın nolursunuzz bı cogunuz kasar o* dıcek ama bunlarla bı alakası yook :(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış bir ilişki içindesin..

Ben 34 yaşında olduğum halde 20 yaşındaki kişilere yaklaşmıyorum, kusura bakma da sevgilin "ayıplanacak bir şey" yapıyor..

Küçücük kızı bulmuş, bir güzel kafalamış, oh ne güzel dünya..

Ayrılamıyorum diye bir şey yok.. Yaşına daha yakın birini bulup sevgili olduğun zaman o 40 yaşındaki adamdan tiksineceksin inan bana..

0|0
    0|0
    • Gercekten öylemi olur. o kadar zorki.. ben yanlıs yaptıgımın farkındayım. ama vazgecmek cok zor.. zamanla alısırım dıye dusunmustum ayrıldım denedim olmadi maalesef. benım ılk sevdıgım sevgılım bu.. oncekılerı hıc sevmedim kısa sürmüstü. buna öyle alıstım baglandımkı. keske baslamadan bıtseydı bu ılıskı.

• haklısın.. cok guzel yalanda söler arkadaslarına yalan sölerken gözlerinin ıcıne bakıyor okdr guzel soluyokı cok gerceksii ben bu adamlamı cıkıyorum dedıttırdı o yalanlar.. arkadaslarına yalan soluosa bana da soluodur elbet guvenımı sarsdı gercekden.. yorumunuz ıcın tsk ederim

• Sil baştan yapmaktan korkma.. yoksa hayatın mahvolacak..

Açtığın konu gerçekten içini acıtıyor insanın.. Daha çok gençsin, yazık olmasın sana..

Umarım doğru kararı verirsin.. :)

Ben teşekkür ederim, iyi akşamlar..

Erkekler Ne Diyor 8

• Siz kadınların kabullenip cesaret edemediğiniz bir nokta var...

DUYGULAR HER DAİM DEĞİŞEBİLİR, MANTIK DEĞİŞMEZ. Mantık belli çerçevede değişir asıl noktalar değişmez.

Geniş vadede düşününce zaten olumsuzlukları biliyorsun, şimdi içime dert oldu diyip evleneceksin, zaman geçtikçe zaten ortaya çıkacak problemleri biliyorsun. Bunların üstesinden gelirim, geliriz dersen bilemem, ama sen zaten eminsin durumundan.

cut.

0|0
    0|0
    • tesekkur edıyorum yorumunuz ıcın.

• kendimden 20 yas büyük birşine aşık olamam 48 yasındaki bir bayana aşık olmam mantıksızlık zaten yasşınız ilerledikçe bunun mantıksız oldugunu ve aşık olmanın zor oldugunu anlarsın

0|0
    0|0
    • zaten baslamanda hata o adam nasıl yakıstırıyo onu anlamadım bunu benim gibi 28 lere geldimi anlarsın

• genelde kızlarda olgun ısterler :) evet bu konuda sana cok katılıyorum. yıne cınsellık o kdr onemlı bısı degıl benim ıcın ama bılemıyorum ya bıraz daha zamana ıhtıyacım var sanırım

• önemli değil deme evlendiğinde bu işi yaptıgında anlarsın sadece cinsellik değil arkadasın dediği gibi sen gezmek istediğinde o adam oram ağrıyo buram ağrıyo vs vs rahatsızlıklar baş göstermeye başlar

• kaderini kabul eder ve ileride kendini çocuklarına adarsan bunda hiç bir kusur yoktur. yalnız ileride bencil düşünüp eşini başkalarının eşleri ile kıyaslama yapacak olursan bu işten ikinizde zararlı çıkarsınız ki bu aldatmaya kadar gider. buna sen karar vermelisin eğer herşeyi ile benimsediydin zor olmaz. ama şunu da görüyorum ki bundan pek hoşnut değilsin gibi bu yüzden ayrılık senin için doğru olur.

0|0
    0|0
    • bunun sebebe ise eski karısından cocugu var evlenirsek eger yanımıza alcagını söledi ve ben cocugyla anlasamıyoru gerci cocuk benımle anlasamıyor kıskanıyor. onu da anlıyorum kıskanmasını hak verıyorum tabi ama bana cok saygısız kucukte degıl yanı aklı basında bı kız cokta sımarık sureklı aglatıyo beni ıstemedim hoslanmadıgım seyleri yapıp kalbımı kırıyo sesımıde cıkartamıyorum babasının kızı sonucta sevdıgım adamın kızı :(

• gerçekten seviyorsan bunları dert etme insan konuşa konuşa anlaşır sen ona daima iyi davranırsan o kendinde utanır ve kötü davranışlarını bırakır. ama sevgi yoksa mantık evliliği yapıyorsan daha fazla kandırma kendini yol yakınken dön

• kız erkekler icin sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • duygular körelir. mantık körelmez. mantıgını dinle

0|0
    0|0
  • Hata yapıyorsun o seni kullanıyor hayatını karartma,mantığını kullan.

0|0
    0|0
    • mantıgımı kullandıgım vakıt ayrılmam gerekdını bılıyorum ama yapamıyorum alısamadım gıttı ne yapacagm ben nasıl toparlıcam kendmi:/

• İnsan sabırla,azimle herşeyin üstesinden gelir kendi yaranı kendin saracaksın dirençli dik durmalısın hayat çok acımasız.

• cok haklısın biraz kendimi dusunmem gerekıyor kendimi harcıyorum yıpratıyorum evlendıgımız zamanda daha beter olucam sanırım bole yazdıklarını dusunuyorumda dusunduklerım bunlar oluyor cok sagolun..

• garip mantık almaz :/

0|0
    0|0
  • insanlar göründüğü yaştadır ... onu o şekilde seviyorsan evlenebilirsin ... ama sevdiğinden emin olamazsın ve mutlu olabileceğinden de emin olamazsın ... işte bir garantisi olsaydı ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 20 yaş çok çok fazla, aşk geçer akıl kalır kendini ateşe atma

0|0
    0|0
    • gercekten buyukmu hata yapmıs olurum bole benım gıbı olup mutlu olan olmusmudur acaba cok mrk edıyorum :/ yaa o kdr kafam karısıkkii

• anladım.. sizde bole sorunlar varsa bizde neler olur neler.. cok tesekkur ediyorum ablacım. buyugumsunuz ondan abla dedim sagolun dedıklerınız aklımda olcak ona gore tartcam dusuncem..

• aynen öyle, hakkında hayırlısı olsun

Yükleniyor...